Odchudzanie

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
aga_a
Posty: 22
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2016, 09:14

Re: Odchudzanie

Post autor: aga_a »

Dieta i ćwiczenia są najważniejsze przy utracie wagi, jednak należy robić to z głową. Można też stosować suplementy diety, ale najlepiej po konsultacji z dietetykiem. I polecam stosowanie naturalnych suplementów, żeby nie zaszkodzić swojemu organizmowi. Ja stosowałam suplement z pokrzywą indyjską firmy humavit. Ale trzeba pamiętać, że każdy organizm wymaga innej suplementacji, inaczej też reaguje na dietę i ćwiczenia. To co sprawdza się u jednej osoby niekoniecznie sprawdzi się u kogoś innego. Trochę trzeba eksperymentować, żeby natrafić na właściwą dietę i suplementy, a to jest trochę czasochłonne.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Odchudzanie

Post autor: kokos »

Odchudzać trzeba się z głową i rozsądkiem, a najlepiej pod okiem specjalistów i wcale nie trzeba wprowadzać żadnych drakońskich diet.

KasiaeM
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 8 sierpnia 2017, 15:45

Re: Odchudzanie

Post autor: KasiaeM »

Najlepszym sposobem na zdrową utratę wagi bez większego wysiłku jest wykonanie sobie badania genetycznego, na którego podstawie jest dobierana indywidualna dieta zgodna z zapotrzebowaniem organizmu. Dodatkowo wykrywane są podczas tego badania również nietolerancje zależne od podłoża genetycznego. Od niedawna takie badania można wykonać w Polsce na http://genodiagdieta.pl/. Wynik pokazuje czarno na białym co jest dobre dla Twojego organizmu a co nie. DNA nie kłamie :)

PaulinaMa
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 15:10

Re: Odchudzanie

Post autor: PaulinaMa »

Tak, aktywność fizyczna jest niezmiernie ważna. Nie można jednak zapominać o zdrowych nawykach żywieniowych i ograniczeniu śmieciowego jedzenia, a najlepiej jego całkowitej eliminacji. Ja mogę jeszcze polecić suplement diety Berrator, który akurat testowała moja znajoma. Informacje na jego temat znalazła na jednym z portali dla kobiet http://www.kobiety.pl/fit/czy-berrator-to-najmocniejszy-spalacz-tluszczu
Ja akurat zmieniłam podejście do suplementów diety, bo na początku miałam bardziej sceptyczne podejście do tego tematu, ale po spróbowaniu osobiście oraz z opinii znajomych wiem, że takie preparaty mogą być skuteczne.

basiaborys90
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2018, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Odchudzanie

Post autor: basiaborys90 »

Moim zdaniem ważne są trzy rzeczy: dieta, sport i suplementacja. Trzeba to dobrze zbalansować. Ostatnio przekonałam się do suplementów, zwłaszcza tych opartych na naturalnych składnikach. Np. zielona kawa, ostropest, siemie lniane.

klapik
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2016, 17:00

Re: Odchudzanie

Post autor: klapik »

Oczywiscie odchudzanie to jest fajna sprawa ale jak patrze na to co robia niektorzy to lapie sie za glowe. Przeciez nie mozna wiecznie sobie wszystkiego odmawiac, z jakiej racji? Oczywiscie nie mam tutaj na mysli objadania sie codziennie lecz wprost przeciwnie. Powinnismy zaczac liczyc kalorie jakie spozywamy i na tej podstawie dopasowac to co jemy. Warto tez zmniejszyc porcje jakie jemy. Mi zdarza sie jesc jakies smaczniejsze rzeczy chociaz dwa razy w ciagu tygodnia. Aktualnie w moim rankingu dosc wysoko plasuja sie te nalesniki https://uwielbiam.pl/przepis/kakaowe-pancakes Za dziecka zawsze uwielbialam jak moja mama je smazyla, a te sa rownie dobre. Do tego bita smietana .. po prostu pysznosci :) Wiec tak jak mowie, mozna jesc rozne rzeczy - tylko z rozsadkiem. Pozdrawiam

Karcia
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2018, 10:45
Kontakt:

Re: Odchudzanie

Post autor: Karcia »

Ograniczyć węglowodany -pieczywo, ziemniaki, mączne produkty. Mniej kaloryczne i tłuste potrawy, dużo warzyw + ćwiczenia, siłownia :)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2017, 14:42

Re: Odchudzanie

Post autor: Yoda »

Odchudzanie wcale nie musi polegać na jedzeniu tylko i wyłącznie jednego rodzaju produktów oraz powstrzymywaniu się przed jedzeniem wielu z nich. Nie trzeba popadać ze skrajności w skrajność - wystarczy odrobina rozsądku oraz odpowiednie nawyki żywieniowe. Ja od jakiegoś czasu stosuję catering dietetyczny WygodnaDieta.pl i wśród posiłków, które otrzymuję każdego dnia znajdują się rozmaite produkty, nawet ciekawe i pyszne desery. Dieta nie jest więc nudna, ani bardzo restrykcyjna, a ja mimo wszystko mam okazję skutecznie pozbywać się zbędnych kilogramów.

;)

SylwiaM
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2019, 10:42

Re: Odchudzanie

Post autor: SylwiaM »

Odchudzanie to ciezki temat.

Nielatający
Posty: 1
Rejestracja: środa, 3 lipca 2019, 12:48
Kontakt:

Re: Odchudzanie

Post autor: Nielatający »

Odchudzanie to proces złożony i długofalowy. Odchudzając się nie można ograniczać się jedynie do ćwiczeń, diety, czy też stosowania suplementacji. Warto jest łączyć te trzy podstawowe składniki. Ja na przykład zacząłem biegać i stosować Vanefist Neo na odchudzanie. Zabrakło jedynie zbalansowanej diety, ale i tak co nieco mi się udało.

ODPOWIEDZ