wakacje 2016

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
gerti
Posty: 1
Rejestracja: środa, 6 lipca 2016, 08:40

wakacje 2016

Post autor: gerti »

Wakacje trwają, a ja zastanawiam się jak spędzić urlop. Był ktoś z was w Skandynawii? Zwykle wakacje planuje się w innych, cieplejszych miejscach, ale może warto coś zmienić :) []
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 21:43 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

Dominikak2
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 7 lipca 2016, 09:52
Kontakt:

Re: wakacje 2016

Post autor: Dominikak2 »

Nigdy nie byłam i jakoś mnie tam nie ciągnie... wolę ciepłe kraje, na przykład Chorwacja, Grecja. Akurat w tym roku jadę do Włoch.

olo12olo
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2016, 08:13

Re: wakacje 2016

Post autor: olo12olo »

Ja w tym roku zostaję w Polsce

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: wakacje 2016

Post autor: nigdziebadz »

A ja byłam w tym roku na Cyprze, a dokładnie w Kyrenii. Jedynym minusem tych wakacji było międzylądowanie w Turcji...

Alfred
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 21:03

Re: wakacje 2016

Post autor: Alfred »

Wiem, ze juz wakacje na polmetku jednak chcialbym sie jeszcze gdzies wybrac w tym roku. Polska odpada, co roku gdzies jezdzilem i juz mi sie znudzilo. Zastanawiam sie nad Turcja, ktos tam byl w tym zeszlym/roku? Chcialbym sie dowiedziec jak wrazenia. Druga sprawa, korzystal ktos z Was z tego biura podrozy http://www.swiatwypoczynku.pl/kategorie ... -minute/1/ . Maja bardzo bogata oferte i na pierwszy rzut oka wszystko wyglada ok. Prosze o opinie. Pozdrawiam.

Magda_Nowak
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 16:54

Re: wakacje 2016

Post autor: Magda_Nowak »

Jadę do Grecji :D

patka
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 12 sierpnia 2016, 13:48

Re: wakacje 2016

Post autor: patka »

W Grecji jest wspaniale! Byłam tam kilka lat temu i bardzo miło wspominam ten krótki urlop. Niestety nie mogłam sobie pozwolić, żeby zostać tam dłużej i dokładniej poznać ten region. W tym roku na powtórkę jest już za późno, ale za rok wracam do tego pięknego kraju. Tym razem zdecydowałam się na Kretę, bo tam też pogoda stale dopisuje (przynajmniej tak mówią informacje[]), kuchnia regionalna jest na bardzo wysokim poziomie, a widoki zapierają dech. Bardziej niż na tegoroczny urlop nad Bałtykiem cieszę się już na przyszłoroczne wakacje. Chciałabym zwiedzać, zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać! Po takim aktywnym dniu mogę spędzić trochę czasu na plaży. Mam nadzieję, że uda mi się też zobaczyć jakieś lokalne święto, bo to najlepszy sposób, żeby poznać kulturę danego miejsca.
A co najważniejsze - nie spędzę w podróży kilku dni, bo już wiem jakie to potrafi być uciążliwe...
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 21:50 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: wakacje 2016

Post autor: nigdziebadz »

Magda_Nowak pisze:Jadę do Grecji :D
A gdzie dokładnie? Moja koleżanka była teraz na Korfu.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: wakacje 2016

Post autor: kokos »

Ja od wody raczej trzymam się z dala i na takie nurkowanie bym się nie zdecydowała, ale samą Grecję chętnie bym zobaczyła.

lask
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 3 listopada 2016, 16:34

Re: wakacje 2016

Post autor: lask »

a co planujecie na rok 2017 ? Bo my się zastanawiamy, czy nie odpuścić sobie zagranicy a raczej skupić się na bliskich obszarach naszego kraju? []
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 21:50 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar.reg.

kaali
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 6 października 2016, 07:59

Re: wakacje 2016

Post autor: kaali »

w tamtym roku byłej w Łebie i w tym też się wybieram. Fajne, średniej wielkości miasteczko, nieprzeludnione i z ładną plażą.

mareczek02
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2016, 14:27

Re: wakacje 2016

Post autor: mareczek02 »

ja w tym roku byłem tylko nad polskim morzem ale i tak wszystkim polecam. Coraz mniej ludzi jeździ nad nasze morze i nie ma tłoku, jak na innych plażach. Chociaż temperatury nie sięgają magicznych 40 stopni, to i tak można sie opalić i wygrzać w słońcu.

zeberka
Posty: 5
Rejestracja: środa, 23 listopada 2016, 11:17

Re: wakacje 2016

Post autor: zeberka »

A myśleliście może o kursach żeglarskich? Wiem, że wakacje 2016 już za nami, ale całkiem niedługo zacznie się rok 2017 :) Czytałam o tym, że taki kurs może być świetną zabawą dla całej rodziny. Firma Globtourist oferuje takie kursy w najróżniejszych krajach świata, między innymi na Malcie. []
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 21:43 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

majka1234
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 12 grudnia 2016, 18:18

Re: wakacje 2016

Post autor: majka1234 »

ja byłam w tym roku w Grecji, pięknie było...

ODPOWIEDZ