Skuteczne wspomaganie odchudzania

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
ukilaWa
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 14:32
Kontakt:

Re: Skuteczne wspomaganie odchudzania

Post autor: ukilaWa »

Oo, w ogóle nie znam tej marki, nie slyszałam o niej. A raczej myślałam że woda źródlana to nie to samo co lecznicza.

kalinka
Posty: 66
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:43

Re: Skuteczne wspomaganie odchudzania

Post autor: kalinka »

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie nawodnienie organizmu pomaga w walce z dodatkowymi kilogramami. Nigdy nie piłam wody leczniczej. Dla mnie najlepsza jest woda z dystrybutora, takiego jak na przykład ten na stronie https://getfresh.pl/oferta Dzięki niemu świeżą wodę mam zawsze na wyciągnięcie ręki.

hobbit
Posty: 41
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 16:31

Re: Skuteczne wspomaganie odchudzania

Post autor: hobbit »

Jak chcesz coś naturalnego, wspomagającego odchudzanie to możesz poczytać o inulinie. Jest to chyba jedno z najbogatszych albo nawet najbogatsze, naturalne źródło błonnik. Trochę więcej o jej działaniu masz na przykład tutaj.

Beneq
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 22 stycznia 2015, 19:00

Re: Skuteczne wspomaganie odchudzania

Post autor: Beneq »

A widzieliscie diete Herbalife - 3 dni na start? Jak nie - to paczcie: http://www.sklepdiety.pl/sklep,127,3_dniowa_dieta_na_start__herbalife.html - wg mnie dosc ciekawa opcja takie koktajle. Jeden koktajl = 1 posilek, a wiadomo, ze kalorycznie to jest ogromna roznica. Koktajle zawieraja wszelakie witaminy i mineraly niezbedne dla organizmu, wiec tez jest to dla nas zdrowe. Moze warto sprobowac?

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Skuteczne wspomaganie odchudzania

Post autor: kokos »

Wspomagać się należy zdrową dietą oraz ruchem i przede wszystkim naturalnymi środkami.

topole100
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 3 listopada 2016, 13:57

Re: Skuteczne wspomaganie odchudzania

Post autor: topole100 »

Lekarze zalecają picie osmiu szklanek dziennie dla zdrowia.

ODPOWIEDZ