Wlasny biznes

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Alfred
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 21:03

Re: Wlasny biznes

Post autor: Alfred »

Wszystko zalezy od tego jaki masz budzet na start oraz czy masz jakas dobra nisze. W tych bardziej ugruntowanych na rynku moze byc problem z przebiciem sie poniewaz konkurencja jest dosc duza. Na innowacje z drugiej strony tez nie bedzie zbytnio miejsca z malym budzetem. Najlepiej jakbys zlecil badanie lokalnego rynky jakiejs firmie zewnetrznej .. wtedy bedziesz wiedzial na czym wlasciwie stoisz. Co do samej optymalizacji kosztow dzialania to jest kilka mozliwosci .. jedna z lepszych bedzie skorzystanie z jakiejs wyszukiwarki ofert. Jest ich kilka jednak z tego co sie orientuje to najwieksza baze posiada Aleo - https://aleo.com/pl/firmy/uslugi-dla-firm/uslugi-medyczne Warto tez poznac osobiscie ludzi prowadzacych od lat wlasne biznesy, bedziesz dzieki temu mogl sie dowiedziec cennych informacji. Zycze powodzenia.

malopolska
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 2 marca 2018, 17:31
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wlasny biznes

Post autor: malopolska »

może fotografia ślubna, dziecięca, rodzinna etc?:)
jakiś czas temu wyjechaęłem z Siedlec. Teraz głównie w Małopolsce i na Śląsku pracuje - sandra-kuba.pl
Całkiem przyzwoite życie.

agajaga99
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2018, 18:00
Kontakt:

Re: Wlasny biznes

Post autor: agajaga99 »

Ja ostatnio myślę o FoodTrucku? Co myślicie o dobrym żarełku na kółkach? Żarłoby? :D

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Wlasny biznes

Post autor: izu »

Jeśli chodzi o reklamę, jak ktoś wcześniej wspominał tow przypadku podjęcia współpracy z cuk nie trzeba się o nią martwić. Mają reklamy we wszystkich ogólnopolskich mediach, są rozpoznawalni.

dragon
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2017, 23:04
Kontakt:

Re: Wlasny biznes

Post autor: dragon »

Chyba dobry kebab zawsze się sprzeda. Kilka kilometrów od mojej miejscowości, na wiosce, jest super kebab, i zawsze jest tam kolejka.

PięknaiBesteia
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 10 lutego 2017, 19:13

Re: Wlasny biznes

Post autor: PięknaiBesteia »

FoodTrucki na przykład są bardzo fajne, ale zalezy co tam chcesz pichcić. Bo teraz każdy liczy na pyszne jedzenie, świetną jego jakość i najlepiej coś unikalnego. Mi wydaje się, że dobrym biznesem jest na przykład własna myjnia bezdotykowa. Dlaczego? Bo praktycznie nic nie trzeba przy niej robić i sama zarabia na siebie. Tylko potrzebne są pieniądze, no ii jakaś firma co wybuduje taką myjnie, ale są teraz takie jak Aspera i wszystko jest znacznie łatwiejsze do wykonania.

Aresa
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2017, 17:45

Re: Wlasny biznes

Post autor: Aresa »

Ja postawiłam na kwiaty, a dokładnie na stoisko kwiatowe. Zrobiłam rozeznanie w okolicy i stwierdziłam, że jest zapotrzebowanie na tego typu usługę. Jedną z najważniejszych kwestii było dla mnie wykonanie odpowiedniego stoiska, zależało mi żeby było estetyczne, funkcjonalne i solidne. Jest to przecież element reklamy wizualnej. Wybrałam Berkano Expo firmę specjalizującą się w branży projektowania i tworzenia tego typu konstrukcji. Zaproponowali mi takie stoisko https://www.berkano.pl/portfolio/stoisko-jmp-flowers-essen-2018 duże, przestrzenne i niezwykle wyróżniające się, prawdziwe cudo mi stworzyli. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że aż takie będą efekty. Jednak co profesjonalizm to profesjonalizm.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Wlasny biznes

Post autor: izu »

Warto pomyśleć o franczyzie gdy nie ma się większego doświadczenia. Można liczyć na wsparcie doświadczonego partnera w biznesie który nauczy nas biznesu. https://cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia

klapik
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2016, 17:00

Re: Wlasny biznes

Post autor: klapik »

W biznesie nie ma niestety przebacz. Zabierajac sie za jego prowadzenie dobrze jest miec jakiegos bardziej doswiadczonego od nas mentora. Lekcji do nauczenia sie jest wiele i bedzie nam duzo latwiej gdy ktos z zewnatrz opowie nam wiecej na ten temat. Czasami zdobycie takiej ekspertyzy moze zajac dekady wiec to wiedza bezcenna gdyz mozemy ten czas zaoszczedzic oraz osiagnac wymarzone rezultaty sporo szybciej. Pytanie jakie warto sobie zadac to jakie uslugi chcemy oferowac i czy zamierzamy postawic na ich wysoka jakosc. Bez niej nie ma co liczyc na duzy rozglos bo teraz praktycznie kazdy klient ceni ja ponad wszystko. Wystarczy spojrzec na brazne deweloperska gdzie uzywane sa maszyny do zadan ciezkich. Jednym z wiodacych producentow jest Riwal - riwal.com/poland/pl-pl/serwis-i-naprawa Na ich przykladzie mozemy sie wiele nauczyc odnosnie tego jak budowac firme osiagajac ogromny sukces na rynku.

SylwiaM
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 24 czerwca 2019, 10:42

Re: Wlasny biznes

Post autor: SylwiaM »

Biznes is biznes!

Puchattek
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 22 czerwca 2020, 11:35
Kontakt:

Re: Wlasny biznes

Post autor: Puchattek »

Założyć biznes nie jest tak trudno, trudniej jest go rozkręcić :) tutaj znajdziesz trochę informacji na temat biznesu: https://budzetowamotywacja.pl/biznes/jak-rozkrecic-biznes/

nimoremas
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2020, 10:50

Re: Wlasny biznes

Post autor: nimoremas »

W dzisiejszych czasach jeśli chodzi o własny biznes, najlepiej jest chyba zdecydować się na prowadzenie sklepu internetowego

Koscitrup
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 4 kwietnia 2017, 19:01

Re: Wlasny biznes

Post autor: Koscitrup »

klapik pisze:
niedziela, 8 maja 2016, 17:07
Witam
Planuje otworzyc wlasny biznes. Wszystko juz jest prawie dopiete na ostatni guzik oprocz jednej kwestii. Zakupu samochodow. Warto jest wedlug Was szukac gdzies samochodow uzywanych? Czy lepiej wejsc w http://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing]leasing samochodowy dla firm? Wszystko wiadomo ma swoje plusy i minusy. Interesuje mnie co byscie wybrali na moim miejscu.
Dziekuje za pomoc.
Przecież możesz wziąć w leasing samochody używane także, dzięki temu opłata ratalna będzie znacznie niższa niż w przypadku nowego auta.
Myślę, ze zainteresuje Ciebie kalkulator leasingowy, abyś mógł zwizualizować sobie koszta: https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/finansowanie-nowa-toyota/finansowanie-leasing/leasing-smartplan-nowe/kalkulator/

mleczko90
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2020, 09:29
Kontakt:

Re: Wlasny biznes

Post autor: mleczko90 »

Inwestujecie mocno w reklame? W jaki sposób? Google ads? Facebook a moze jeszcze inne źródło?

ODPOWIEDZ