Zabiegi na ciało

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
stokrotka21
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2016, 12:17
Kontakt:

Zabiegi na ciało

Post autor: stokrotka21 »

Jestem ciekawa czy robiłyście jakieś zabieg na ciało? Wyszczuplające, na cellulit itd. Ja bym chciała przed wakacjami wybrać się na jakiś zabieg, który pomoże mi ujędrnić ciało, odzyskać blask. Możecie coś polecić?

ewka90
Posty: 5
Rejestracja: środa, 25 maja 2016, 11:39
Kontakt:

Re: Zabiegi na ciało

Post autor: ewka90 »

Moim zdaniem zabiegi to ostateczność. Jeśli chcę się poprawić wygląd ciała, sylwetki to proponuję zacząć ćwiczyć, biegać, duzo się ruszać no i zdrowo się odżywiać.

janmorski
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 20 marca 2016, 15:19

Re: Zabiegi na ciało

Post autor: janmorski »

Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów. Więcej pisałem na blogu w temacie jak szybko schudnąć.

Magreta
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 1 września 2016, 14:47

Re: Zabiegi na ciało

Post autor: Magreta »

Dla mnie najważniejsza jest cera. Jeśli z cerą wszystko jest w porządku, to łatwiej mi zaakceptować swoje ciało, które i tak jest ukryte pod ubraniem. Chętnie wam podpowiem co wyczytałam o starzeniu się http://obcasy.pl/skutecznie-obronic-sie-starzeniem/ Bo starzenie się dotknie każdego z was :)

sandi_01
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 21 maja 2019, 12:12

Re: Zabiegi na ciało

Post autor: sandi_01 »

Chciałabym się wybrać do gabinetu medycyny estetycznej i spróbować jakiś zabiegów na ciało. Chciałam ujędrnić skórę, jakie zabiegi polecacie? Ostatnio wyszukałam w Internecie gabinet Pracownia Piękna z ciekawą ofertą zabiegów http://www.pracownia-piekna.pl

ODPOWIEDZ