Najlepsza kawa

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Sumire »

Ja akurat lubię espresso i cafe late, chociaż nie pogardzę także kawą po turecku.

Maaroo
Posty: 1
Rejestracja: środa, 11 maja 2016, 15:03

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Maaroo »

Ja najbardziej lubię kawę rozpuszczalną z mlekiem lub śmietanką. Słyszałem też, że najdroższą i najlepszą kawą na świecie jest kawa, która uzyskiwana jest z odchodów słonia. Chciałbym kiedyś spróbować tej kawy czy rzeczywiście jest taka można czy można ją porównać do zwykłej Nescafe. Dobre kawy możecie znaleźć w sklepie z kawą- spozywczo.pl

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Sumire »

Ja właśnie zastanawiam się jak odstawić kawę. Mój organizm bardzo potrzebuje detoksu. Tutaj http://blogstyle.pl/jak-odstawic-kawe/ znalazłam kilka cennych porad na ten temat. Postanawiam tez zmienić styl życia, bardziej się wysypiać, zdrowiej odżywiać i znaleźć czas na relaks, tak, by kawa nie była mi już potrzebna w ilościach zastraszających.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Najlepsza kawa

Post autor: nigdziebadz »

Według mnie kawa pita w rozsądnych ilościach nie powinna nam szkodzić. Ja najbardziej lubię lavazzę d'oro.

zosias
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 19:15

Re: Najlepsza kawa

Post autor: zosias »

Nie piję dużo kawy, ale uwielbiam latte. Rano, obowiązkowo musi być mała czarna, bo bez tego nie funkcjonuję normalnie.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Najlepsza kawa

Post autor: bikzenon »

Żółta tchibo smakuje. Do tego 2 kostki cukru :)

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Najlepsza kawa

Post autor: kokos »

Jak kawa to przede wszystkim ziarnista, a najlepiej świeżo mielona.

uletka24
Posty: 1
Rejestracja: środa, 5 października 2016, 08:09

Re: Najlepsza kawa

Post autor: uletka24 »

Ja lubię kawę, którą można dostać w Etno Cafe, a jest to kawa świeżo palona w palarni we Wrocławiu. Jak jestem we Wrocławiu, to zawsze idę na kawę do kawiarni Okrąglak, a w domu kupuję ją poprzez sklep internetowy. Moim zdaniem takie palarnie kawy to świetne rozwiązanie, bo dla mnie najlepsza jest kawa świeżo palona.

medka
Posty: 7
Rejestracja: środa, 5 października 2016, 19:30
Kontakt:

Re: Najlepsza kawa

Post autor: medka »

kokos pisze:Jak kawa to przede wszystkim ziarnista, a najlepiej świeżo mielona.
Coś w tym jest. Trudno o dobrą kamę. Sam nie mam czasu na szukanie dobrych ziaren. Przeglądam oferty w dyskontach na https://mojagazetka.com i jakoś żyje.

Lusia
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 28 września 2015, 20:27
Kontakt:

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Lusia »

na smak wpływają:
ziarna kawy + sposób jej przyrządzenia.

Pozdrawiam

oksymoronn
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 17 września 2016, 09:09

Re: Najlepsza kawa

Post autor: oksymoronn »

A robicie z takich kawiarek kawe? Ja kupiłem jakis czas temu na https://dukapolska.com/akcesoria/do-kawy-i-herbaty/kawiarki bo w fajnych cenach maja i na serio smaczna :) i szybko się robi, myslalaem ze to wiecej czasu zajmuje

pawel999
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 28 października 2016, 14:09

Re: Najlepsza kawa

Post autor: pawel999 »

Kupiłem ostatnio ekspres na kapsułki tassimo, parzy bardzo pyszna kawę.

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Marlena77 »

Zdarzyło mi sie parę razy pić kawę z ekspresu na kapsułki. Jest smaczna nawet, ale wolę kawę prawdziwą. Mam sprawdzony sklep http://krajowy.biz/firma,coffeeblendpl , w którym zaopatruję się w kawę ziarnistą. Taka świeżo zmielona tuz przed zaparzeniem smakuje wyjątkowo. Można ją także parzyć w ekspresie.

Karols81
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2016, 08:10

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Karols81 »

Ja uwielbiam pić kawę Lavazza Crema. Odkryłem ją całkiem nie dawno i bardzo mi posmakowała.

ODPOWIEDZ