Środek na odchudzanie

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
engow
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 31 marca 2016, 14:25

Środek na odchudzanie

Post autor: engow »

Czy uważacie, że wszelkie reklamowane środki na odchudzanie rzeczywiście mogą wspomagać zrzucanie wagi czy raczej to wszystko siedzi w naszej głowie? Koleżanka wysłała mi taki http://zrzuctenbalast.pl/african-mango-opinie-cena-gdzie-kupic-apteka-czy-internet/ i sama dzieki temu zrzuciła 10 kg, czy uważacie, że to możliwe? Ona zachwala.

Elizabeth86
Posty: 1
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2016, 12:36

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: Elizabeth86 »

Ja bym była ostrożna ze wszelkimi środkami na odchudzanie. Jeśli chcesz bezpiecznie zrzucić parę kilogramów postaw raczej na zbilansowaną dietę i ogranicz węglowodany. Nie lubisz gotować? To nic, obecnie możesz skorzystać z oferty cateringu dietetycznego, np. http://www.wygodnadieta.pl/. Dołóż do tego codzienną porcję ruchu i efekt gwarantowany.

fit_ludwiczek
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 29 kwietnia 2016, 10:21

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: fit_ludwiczek »

Spróbuj znaleźć coś dla siebie na odchudzenie tu.

lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: lupilu »

jeśli chodzi o odchudzanie, to nie ma środków które odchudzają, są takie które wspomagają i nie które są bardzo dobre, choćby therm line fast. Jest to suplement wspomagający redukcje tkanki tłuszczowej, na bazie naturalnych składników, wyciągów z cytrusów, które jak to naukowcy udowodnili pomaga w odchudzaniu.

henio
Posty: 6
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2016, 13:02

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: henio »

cześć wszystkim, chciałbym zrzucic parę kilo przed latem i zastanawiam sie czy nie wspomoc sie jakimis suplementami.. czytałem duzo o tym, ludzie polecaja ultra slim ale juz sam nie wiem... na tej stronie jest duzo opinii, czesto sprzecznych, nie wiem juz co myslec.. chcialbym kupic ultra slim ale troche sie obawiam, czy ktos pomoze mi rozwiac moje watpliwosci?

henio
Posty: 6
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2016, 13:02

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: henio »

ludzie, proszę was o poradę jak to się powinno stosować? Dotarła już do mnie paczka kurierem, mam to w ręku i zastanawiam się jak to używać.. myslicie ze to co na tej stronie pisza to prawda?

aneta1985
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 kwietnia 2016, 21:08
Kontakt:

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: aneta1985 »

Sam suplement nie może odchudzać. Tylko wspomaga odchudzanie. jeśli skład suplementu pomógł jej jeść coraz mniej to na pewno coś musiała schudnąć. Jednak nie na wszystkich dobry suplement będzie działac tak samo ;) Ja na przykład przekonałam się do african mango. Na mnie działa okej, na koleżance już mniej.

Kolinka
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 14 maja 2016, 12:59

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: Kolinka »

Ja jestem bardzo zadowolona z takiego błonnika http://vitispharma.pl/katalog/produkt/produkty/dicoplus/dicoplus .Poleciła mi go znajoma i również go mogę spokojnie polecić.Oczywiście do tego dieta oraz ćwiczenia bo bez tego ani rusz.

Janek9
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 7 października 2016, 09:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: Janek9 »

Środku na odchudzanie jest obecnie bardzo dużo. Każdego dnia na listach pojawia się poważnie tego dużo. Jednym z lepszych obecnie moim zdaniem jest African Mango 900 tutaj http://www.warto-kupic.pl/african-mango-900/ możecie zdecydowanie więcej o tym środku sobie poczytać. Podobno działa bardzo dobrze.

SprawdzoneDiety
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 18 października 2016, 13:43

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: SprawdzoneDiety »

To raczej niemożliwe, chyba że koleżanka poparła to solidną dietą. Jedyne skuteczne metody odchudzania zostały zebrane przez Diety Odchudzające.net.
Obrazek

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: Marlena77 »

Ja nie jestem zwolennikiem tabletek na odchudzanie. Aktualnei jestem na diecie Herbalife, która oparta jest na koktajlach[] . Dieta jest smaczna i przede wszystkim zdrowa. Spożywając koktajle wiem, że dostarczam organizmowi wszystkich niezbędnych składników a przy okazji chudnę. Koktajle sa sycące i długo nie robię się po nich głodna.

walus
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 15:06
Kontakt:

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: walus »

Ja stawiam na jagody goji, zresztą poczytajcie sami [] i mapiszcie co otym myslicie

baletniczka
Posty: 53
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: baletniczka »

Nic nie zastąpi ćwiczeń fizycznych i diety. Wspomaga odchudzanie, ale także posiada szereg właściwości prozdrowotnych olej z wiesiołka. Polecam jego suplementacje, bo jako jeden z niewielu ma udowodnione działanie. Można go kupić tylko w aptece, jest w zielonym opakowaniu, na którym pisze GAL.

krzysztof20
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 29 grudnia 2016, 13:41

Re: Środek na odchudzanie

Post autor: krzysztof20 »

Ćwiczenia fizyczne i dieta, to najlepsze co może być :)

ODPOWIEDZ