Weekend nad morzem

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
cesia
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 31 grudnia 2016, 20:58

Re: Weekend nad morzem

Post autor: cesia »

Wszystkie z wymienionych nadmorskich miejscowości są piękne.
Od siebie dodam jeszcze małą miejscowość Stegna, można tam zarezerwować pobyt w jednym z apartamentów Sun&Snow. Pobyt w Stegnie można potraktować jako spokojny wypoczynek nad morzem, jest tam piękna piaszczysta i duża plaża, lub też potraktować jako bazę wypadową do zwiedzania niezbyt odległego Trójmiasta. W samej Stegnie warto zwiedzić uroczy kościołek z połowy XIX wieku z charakterystyczną dla tego regionu budową ryglową.

lilou
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 15 sierpnia 2017, 19:53

Re: Weekend nad morzem

Post autor: lilou »

Weekend nad morzem to fajna sprawa. Ja też lubię takie wypady, zazwyczaj też rezerwuję wtedy jakieś fajne noclegi na bookaparcie.

Forek
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 16 stycznia 2017, 13:43

Re: Weekend nad morzem

Post autor: Forek »

Teraz niestety mamy taką porę roku, że weekend lepiej jest spędzić w jakimś innym miejscu. Raczej średnio opłacalny jest wyjazd choćby nad Morze Śródziemne na jeden weekend, więc ja radziłbym wybranie się do jakiegoś interesującego miasta. Według mnie całkiem słusznym wyborem może być któreś z miast niemieckich, albo austriackich. Gdyby ktoś chciał kupić bilety na pociąg w atrakcyjnych cenach, to polecam firmę EuroPodróże. Pociągiem podróżuje się dzisiaj bardzo sprawnie, więc bez problemu można w weekend skoczyć nawet do nieco bardziej oddalonego od Polski miasta, ale mimo wszystko warto załatwić dodatkowo wolny od pracy dzień. ;)

tomek2123
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2017, 11:43

Re: Weekend nad morzem

Post autor: tomek2123 »

Osoby którym niezbędny jest na co dzień internet powinny przed wyjazdem zatroszczyć się o zdobycie informacji na jego temat. Interesujący artykuł na ten temat zwrócił moją uwagę http://www.gryguc.pl/internet-na-wakacjach-co-kazdy-wczasowicz-wiedziec-powinien/ Być może komuś też okaże się pomocny.

ODPOWIEDZ