Zabawki dla dziecka

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
markow
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2016, 09:06

Zabawki dla dziecka

Post autor: markow »

Mam kilkumiesięczną córeczkę i zastanawiam się nad zakupem gryzaczka dla niej. Szukam i szukam, porównuję ceny, ale nie jestem pewna. Znalazłam firmę AM Zabawki, która wyrabia bezpieczne zabawki dla niemowląt. Czy kupowaliście u nich.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Zabawki dla dziecka

Post autor: bikzenon »

Nie, ale znane firmy nie sprzedają chyba trucizn.

Jorck
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 16:03

Re: Zabawki dla dziecka

Post autor: Jorck »

po co kupować to przez internet masz to w tesco w rossmannie, nie ma potrzeby kupować tego przez internet.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Zabawki dla dziecka

Post autor: nigdziebadz »

Takie poradniki znajdują się także na stronach innych sklepów. Oglądałam niedawno grę pingwiny z madagaskaru na urwis.pl i zauważyłam, że ten e-sklep ma również swojego bloga, gdzie publikowane są różne ciekawe artykuły.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Zabawki dla dziecka

Post autor: Sumire »

A ja myślę, że najlepiej zainwestować w takie zabawki, które angażują tez rodziców do zabawy.

hobbit
Posty: 41
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 16:31

Re: Zabawki dla dziecka

Post autor: hobbit »

Sumire pisze:A ja myślę, że najlepiej zainwestować w takie zabawki, które angażują tez rodziców do zabawy.
Zobacz sobie jakieś fajne gry planszowe: https://mrtoy.pl/gry-i-puzzle/gry-planszowe to chyba jedna z najfajniejszych opcji na zabawę dzieci z rodzicami.

WiktoriaP
Posty: 3
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 20:42

Re: Zabawki dla dziecka

Post autor: WiktoriaP »

Kupiłam tam kilka zabawek i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że mają zabawki dobrej jakości. Szczególnie pluszaki.

weroniq
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 7 kwietnia 2017, 19:18

Re: Zabawki dla dziecka

Post autor: weroniq »

Dla wszystkich mam które szukają zabawek dla niemowląt polecam ciekawy artykuł. Trafiłam na niego jak sama szukałam czegoś dla mojej córci https://nambi.pl/strona/jaka-zabawka-dla-noworodka

ODPOWIEDZ