Wesele, wybór rajstop

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
malwa121
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 20:32

Wesele, wybór rajstop

Post autor: malwa121 »

Witajcie, zwracam się bardziej do kobitek, wybieram się niedługo na wesele mojej siostry i wybrałam już sukienkę jednak nie mogę się zdecydować gdzie kupić rajstopy. Bardzo mi zależy na konkretnym wzorze i dlatego bardzo dużo szperałam po internecie i właśnie na taki natrafiłam się na http://easyfiore.com . Jednak nic nigdy nie zamawiałam z tej strony i jej nie znam. Czy ktoś z Was zamawiał coś z tej strony? Pozdrawiam i liczę na pomoc, miłego wieczoru życzę Wam :D

marcinplus
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 19 lutego 2015, 19:50

Re: Wesele, wybór rajstop

Post autor: marcinplus »

Moje dziewczyna zamówiła 2 pary i wszystko było ok :-)

tasma12
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 08:19

Re: Wesele, wybór rajstop

Post autor: tasma12 »

Dobra bielizna, na weselu to podstawa u Panny młodej :)

_________________________
JKJ Ren a Car

Dzierżka
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 11 grudnia 2015, 18:38

Re: Wesele, wybór rajstop

Post autor: Dzierżka »

Witam, a wiecie jakie serum do rzęs warto użyć na wesele ? bo ja nie wiem a potrzebuje jakieś znaleźć.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Wesele, wybór rajstop

Post autor: Waleria »

Też się szykuję na zimowe wesele przyjaciółki i wybór sukienek jest zawężony, bo większość jednak jest na lato, a z dodatkami to już jest dodatkowy problem, bo albo sylwester i cekiny, albo casual. Ja jestem zmarźlakiem i w żadne tiule się nie zamierzam w lutym ubierać, tym bardziej, że wymyślili sobie wiejski kościółek - na pewno nie będzie dobrze ogrzany. Postawiłam na klasyczne połączenie bieli i czerni, a do tego czerwone szpilki. Inspirowałam się tą stylizacją:
Obrazek
Co o tym myślicie?

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Wesele, wybór rajstop

Post autor: bikzenon »

Na wesele wszystko musi być najwyższej próby. Do białych szpilek trudno dobrać rajstopy, dodatki. Lepiej zdecydować sie na sprawdzoną stylizację niż samemu dobierać.

ODPOWIEDZ