oświetlenie do przedpokoju

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
jaszczurka
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2017, 11:24

Re: oświetlenie do przedpokoju

Post autor: jaszczurka »

Halogeny moim zdanie są bardzo kiepskie w dodatku szybko się nagrzewają, mam je w łazience nad lustrem i nie jestem zadowolona. Pytasz jakie oświetlenie będzie dobre w przedpokoju. To raczej twoja indywidualna decyzja. Ja uznałam, że u mnie będą pasowały kinkiety. Tylko nie brałam sklepowych a na zamówienie projektu firmy bloomlight. Miałam możliwość wyboru koloru i liczby gwintów na żarówkę (1,2,3) wybrałam podwójne. Pomieszczenie jest dobrze oświetlone a same kinkiety wyglądają ciekawie. Jak komuś za mało światła to jeszcze może zamontować ledy trochę nad listwą podłogową. Ale mówię każdemu co innego odpowiada.

wera1122
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 9 lutego 2017, 12:42

Re: oświetlenie do przedpokoju

Post autor: wera1122 »

ja bym sie zdecydowal na oswietlenie led ,ewentualnie zamontowal 4 fajne kinkiety zwiazane z ogolnym wystrojem domu

mastafs
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 9 lutego 2017, 14:47

Re: oświetlenie do przedpokoju

Post autor: mastafs »

Fajne lampki! Szeroki wybór mają w tym sklepie.

Kujawsaka22
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 4 marca 2017, 09:09

Re: oświetlenie do przedpokoju

Post autor: Kujawsaka22 »

Ja w przedpokoju mam trzy takie pojedyncze dość eleganckie lampki w kształcie takiego trochę kwiata o jednym kielichu, lampy są marki SPIDER, a kupiłam je w sklepie LumenPro. Po około 50zł, a mam naprawdę długi korytarz i te trzy lampy oświetlają go super, nawet jak dwie są włączone to już jest dobre oświetlenie.

Zamef
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 25 marca 2017, 22:13

Re: oświetlenie do przedpokoju

Post autor: Zamef »

Ja na przedpokoju mam podwieszany sufit, a w nim oświetlenie led. Fajna, ekonomiczna opcja :)

sanqi
Posty: 7
Rejestracja: środa, 30 marca 2016, 14:06

Re: oświetlenie do przedpokoju

Post autor: sanqi »

Super wyglądają takie lampy żarówki, bardzo nowoczesne i ładne. Lubię taki design: https://lampalampa.pl/lampy-zarowki

ODPOWIEDZ