Konta bankowe

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Konraad
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 5 lipca 2015, 14:57

Re: Konta bankowe

Post autor: Konraad »

Ja osobiście mogę polecić bank ING nigdy mnie nie zawiódł.

Wojtek85
Posty: 4
Rejestracja: środa, 15 lipca 2015, 23:10

Re: Konta bankowe

Post autor: Wojtek85 »

Ja też polecam mbanku i dają radę :)

erato
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 1 sierpnia 2015, 10:48
Kontakt:

Re: Konta bankowe

Post autor: erato »

W PKO, daje rae ;)

____________________
natychmiastowa naprawa awarii elektrycznych, czynne całą dobę pogotowie elektryczne opole

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Konta bankowe

Post autor: Mati27 »

Ja jeszcze dobrego dla siebie nie znalazłam :)

vagiz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 16 lipca 2015, 10:37

Re: Konta bankowe

Post autor: vagiz »

Też mam PKO i na razie nie narzekam.

iga22
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:59

Re: Konta bankowe

Post autor: iga22 »

Jeśli chodzi o konta bankowe to temat nie nalezy to najprostszych . Każdy mówi co innego o danym banku. Jednemu odpowiada ''ten bank'', a drugiemu już nie. Kiedy ja zakładałam konto , to jakos bardzo nie brałam pod uwagę opinie innych ludzi. Bo gdybym miała się tym sugerować to chyba nigdy bym się nie zdecydowała. Poczytałam, przejrzałam i konto założyłam w banku Zachodnim WBK.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Konta bankowe

Post autor: nigdziebadz »

mBank ma chyba teraz jedną z najlepszych ofert. Chociaż ING również jest dość korzystnym bankiem.

asia91g
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 24 marca 2016, 21:17

Re: Konta bankowe

Post autor: asia91g »

Żeby założyć konto w banku to trzeba mieć jakąś wiedzę, żeby później nie było jakiś niedogodności. Ja osobiście od nie dawna mam konto w Getin Banku. Przed wyborem trochę się naczytałam. Przeglądałam oferty, porównywałam konta, ranking, zapoznałam się też z opiniami - takie podstawowe czynności związane z wyborem.

mozajka
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 12 stycznia 2016, 10:14
Kontakt:

Re: Konta bankowe

Post autor: mozajka »

Ja mam konto już kilka lat w Idea Banku i jestem zadowolona. Mam darmowe wypłaty z bankomatów i darmowe przelewy.

dorka
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 6 września 2014, 21:14

Re: Konta bankowe

Post autor: dorka »

teraz fajną ofertę dla nowych klientów ma mBank-https://www.mbank.pl/indywidualny/promo ... z-ekontem/
"Otwórz eKonto za darmo i zyskaj nawet 500 złoty"
Opłaty:
0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu
0 zł za krajowe przelewy internetowe
0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash w całej Polsce
0 zł za otwarcie i prowadzenie konta osobistego
0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów
0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą.
Dodatkowo:
10 zł na powitanie za otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24h
+ 250 zł za transakcje (2% zwrotu za transakcje kartą lub 4% zwrotu za transakcje BLIK-iem - max 50 zł/m-c. Aby otrzymać 250 zł zwrotu (50 zł x 5), należy w każdym z 5 miesięcy: zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł)
+ 240 zł extra bonus za łączne spełnienie warunków promocji w każdym z 5 miesięcy
Razem: nawet 500 zł w trakcie trwania promocji
Do promocji można przystąpić do 31.05.2016 r.
Promocja trwa od 01.03 do 31.12.2016 r.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Konta bankowe

Post autor: Sumire »

Moim zdaniem pieniądze należy inwestować - jedną z takich inwestycji są na przykład obligacje korporacyjne. Inwestor wykupuje na rynku pierwotnym lub wtórnym akcje i czerpie zyski z wypłacanych mu co jakiś okres czasu odsetek. Tutaj http://blogstyle.pl/obligacje-korporacyjne-dla-firm-co-to-jest/ możecie poczytać więcej o tej metodzie inwestowania.

matt3gd
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 13 sierpnia 2016, 13:27

Re: Konta bankowe

Post autor: matt3gd »

Konta osobiste to jedno ale bardzo dobra lokata bankowa to dużo lepsza rzecz, http://www.finmarket.pl/finanse/lokaty sami zobaczcie na to niesamowite zestawienie najlepszych lokat bankowych w Polsce, nawet 4% na 3 miesiące czasu, niezła opcja jeśli chodzi o lokaty i zarobienie dobrych pieniędzy !

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Konta bankowe

Post autor: kokos »

Każdy sam wybiera konto dla siebie, można korzystać z porównywarek, ale chyba nie jest to konieczne.

Betti33
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 11:17

Re: Konta bankowe

Post autor: Betti33 »

Ja mam konto ING i mieszkam w Katowicach, a tu jest prawdziwe zagłębie bankomatów z tego banku. A to ważne bo ostatnio znieśli darmowe wybieranie ze wszystkich bankomatów.

ODPOWIEDZ