Dieta i ćwiczenia - jakie?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
aga.buziaczek
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2015, 17:11

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: aga.buziaczek »

Ja ćwicze dużo z filmikami z youtube ;)

Flisek
Posty: 16
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2015, 08:51

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Flisek »

aga.buziaczek pisze:Ja ćwicze dużo z filmikami z youtube ;)
Ja tak samo, szczególnie lubię Mel B. Do tego spacer z psem przynajmniej trzy razy dziennie po 20min i już widać efekty :) Dodatkowo zapisałam się do dietetyka we Wrocławiu http://www.limanowska.fitdietetyk.pl, który rozpisał mi dietę na pierwszy miesiąc. Dam znać jak wyniki bo dopiero zaczynam. Sam jadłospis wygląda smacznie i zawiera produkty dostępne w zwykłym sklepie spożywczym.

malin91
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2016, 10:06

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: malin91 »

No musisz jakieś Cardio dorzucić abyś się ładnie wyciął na lato :)

____________________
nieruchomości w Hiszpanii costa del sol

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Waleria »

A ja wykluczyłam nabiał z diety, bo strasznie się źle czułam (gazy, wzdęcia, nawet rozwolnienie) i okazało się, że od razu schudłam. Teraz ćwiczę, bo realizuję postanowienie noworoczne - chcę tę szczupłą sylwetkę utrzymać.

Dinasek
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 14 stycznia 2016, 13:30
Kontakt:

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: Dinasek »

a co powiecie o suplementach do diety? jest to jakieś rozwiązanie czy jednak raczej nie ? wyjdzie to człowiekowi na zdrowie?

kamilos678
Posty: 8
Rejestracja: środa, 2 marca 2016, 21:29
Kontakt:

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: kamilos678 »

Ja także szukam sprawdzonej diety ale bardziej chciałbym skorzystać z usług dietetyka z którym będę miał kontakt i będę mógł skorzystać z jego porad macię jakiegoś sprawdzonego ?

tirua
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 4 marca 2016, 00:15

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: tirua »

Z doświadczenia wiem, że najlepsze są ćwiczenia interwałowe. Ćwiczyłam codziennie, max. 30 min, jadłam niezdrowe rzeczy tylko w weekendy, schudłam w 3 miesiące 5kg :)

wewi_sz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 26 listopada 2015, 15:36

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: wewi_sz »

Jazda na rolkach świetnie spala nasze kilogramy. Polecam.

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: kermmitt »

Dieta dietą, ale warto też uważać by nie przesadzić i sobie wręcz nie zaszkodzić. Na przykład po bardzo dużym wysilku fizycznym mogą się pojawić magnez brak objawy , szczególnie jeśli nie będziemy uzupełniać witamin i minerałów. Zatem ćwiczcie i odchudzajcie się ale z głową :)

karoo1
Posty: 2
Rejestracja: środa, 23 grudnia 2015, 16:06

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: karoo1 »

Dieta MŻ najlepsza!! :D :D :D
Sama bym jechała na takie wczasy. Dajcie znać kto był i komu pomogło. Najlepiej jakieś zdjęcia wrzućcie jak możecie. Dzięki z góry.

ala90
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2016, 20:12

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: ala90 »

Ja żeby powrócić do formy i takiej samej wagi jak z przed ciąży to pojechałam na najskuteczniejsze wczasy odchudzające http://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/program-odchudzajacy-klasyczny.html. Cały tydzień dowiadywałam się dużo ciekawych rzeczy, wtedy dopiero zobaczyłam co robiłam źle kiedy wcześniej zabierałam się za odchudzanie. Były ćwiczenie na świeżym powietrzu, a wieczorem relaks w SPA. Czułam się tam dobrze, bo i obsługa i towarzystwo było bardzo miłe.

aneta1985
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 kwietnia 2016, 21:08
Kontakt:

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: aneta1985 »

Ja szczególnie mogę polecić suplement African Mango. Co tu dużo mówić... najlepiej sobie przeczytać na http://www.africanmango24.pl/ To podobno najlepsza stronka w polsce o tych tabletkach ;)

simon_says
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: simon_says »

Na youtubie jest multum dobrych i lepszych, albo gorszych trenerów, ale wszystko zależy od tego czego oczekujesz i jakie efekty chcesz osiągnąć. Przejrzyj trochę, obejrzyj trochę filmów a z pewnością znajdziesz coś dla siebie ;)

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Dieta i ćwiczenia - jakie?

Post autor: nigdziebadz »

Ja z pewnością mogę polecić filmiki Gym Break oraz Fitness Blender. One są zdecydowanie najlepsze.

Zablokowany