zakupy przez internet

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
pinup
Posty: 25
Rejestracja: środa, 13 listopada 2013, 13:08

Re: zakupy przez internet

Post autor: pinup »

Szkoda, że ta strona z domowym menu już nie działa, bo chętnie pooglądałabym i zakupiłabym trochę dobrego jedzonka. Co do zakupów przez internet, to uważam że to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu. Szczególnie np. w przypadku młodych mam, które czasami nie mają się jak po prostu ruszyć z domu. Ja sama przez internet kupuję ubrania, żeby poczuć się choć trochę modną mamą. W sklepach bowiem nie ma nic ciekawego, więc tyłek ratuje mi sieć, w której mogę znaleźć mnóstwo ubrań w przeróżnych fasonach i kolorach.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: zakupy przez internet

Post autor: Sumire »

Ja osobiście uwielbiam zakupy przez internet, bo dzięki temu nie muszę biegać godzinami po sklepach i zwykle wszystko wychodzi taniej. Kupuję przeróżne rzeczy - od sprzętu elektronicznego do ubrań. Ostatnio po raz pierwszy zamówiłam meble, ponieważ strasznie spodobała mi się ikea sofa, której nie mogłam już dostać w sklepie. W sumie, wyszło mi to na dobre, bo dzięki temu sporo oszczędziłam :).

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: zakupy przez internet

Post autor: nigdziebadz »

W przypadku mebli znanych marek też zdecydowałabym się na zakup internetowy, tak jak jest to w przypadku ikei - mniej więcej wiemy czego możemy się spodziewać.

Kamila i Piotr
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 28 września 2013, 21:17

Re: zakupy przez internet

Post autor: Kamila i Piotr »

Mati27 pisze:Macie może jakieś doświadczenia z zakupem obrączek w sklepie internetowym Apart? Na stronie mają info, że są obrączki które mają 25 % rabatu jak się kupi przez net i tak myślimy czy się nie zdecydować. Te nam się podobają http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,2,,10680 Teść chce nam kupić w prezencie ślubnym obrączki i mówił, że mamy nie patrzyć na cenę , ale nie chcę szaleć tym bardziej, że i tak nam bardzo pomaga.
Bardzo gustowne! Kupiliście je?

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: zakupy przez internet

Post autor: nigdziebadz »

Co do zakupów w aparcie - moja ciocia raz wybrała sobie śliczny pierścionek w sklepie internetowym ale jak przyszedł to się okazało, że jest w ogóle niepodobny do tego ze zdjęcia i go odesłałą.

Arletta
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 18:51

Re: zakupy przez internet

Post autor: Arletta »

Ja kupuję wszystko przez internet - łącznie z ciuchami i spożywką.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: zakupy przez internet

Post autor: Mati27 »

Kamila i Piotr pisze: Bardzo gustowne! Kupiliście je?
Tak już je mamy w domu:) Bardzo elegancko zapakowane, przyszły nawet ładniejsze niż są na zdjęciu na stronie internetowej apart :) Naszyjnik i kolczyki też tak zamówiłam.

Kamila i Piotr
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 28 września 2013, 21:17

Re: zakupy przez internet

Post autor: Kamila i Piotr »

Ja sobie w Aparcie kilka dni temu kupiłam pierścionek za 37 zł :) Piotrek mówi do mnie - kolejny pierścionek? ale jak mu cenę pokazałam to odpuścił :)

meicy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 25 października 2014, 04:11

Re: zakupy przez internet

Post autor: meicy »

Hurtownie rękawiczki jeździeckie, najniższe ceny w Internecie: http://www.sport-lover.com/Cycling-Gloves-c12.html

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: zakupy przez internet

Post autor: Mati27 »

Fajne są !

wipek
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 19:04
Kontakt:

Re: zakupy przez internet

Post autor: wipek »

Dosyć często zakupy przez inernet, ponieważ jest tam tanio i wiekszy wybór niż w sklepie stacjonarnym

tamtam
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 11:15

Re: zakupy przez internet

Post autor: tamtam »

Mati27 pisze:Macie może jakieś doświadczenia z zakupem obrączek w sklepie internetowym Apart? Na stronie mają info, że są obrączki które mają 25 % rabatu jak się kupi przez net i tak myślimy czy się nie zdecydować. Te nam się podobają http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,2,,10680 Teść chce nam kupić w prezencie ślubnym obrączki i mówił, że mamy nie patrzyć na cenę , ale nie chcę szaleć tym bardziej, że i tak nam bardzo pomaga.
My zamawialiśmy i przyszły piękne:)

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: zakupy przez internet

Post autor: Mati27 »

tamtam pisze:
Mati27 pisze:Macie może jakieś doświadczenia z zakupem obrączek w sklepie internetowym Apart? Na stronie mają info, że są obrączki które mają 25 % rabatu jak się kupi przez net i tak myślimy czy się nie zdecydować. Te nam się podobają http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,2,,10680 Teść chce nam kupić w prezencie ślubnym obrączki i mówił, że mamy nie patrzyć na cenę , ale nie chcę szaleć tym bardziej, że i tak nam bardzo pomaga.
My zamawialiśmy i przyszły piękne:)
My już też mamy, w ogóle bardzo się do zakupów on line w Aparcie przekonałam.Sprawnie realizują zamówienia i biżuteria jest precyzyjnie wykonana.

izeterewa
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2015, 20:24

Re: zakupy przez internet

Post autor: izeterewa »

jak kupuję przez neta, to różnego rodzaju rzeczy, ale na pewno nie ciuchy nie chce mi się potem bawić w oddawanie jak za duże..

ODPOWIEDZ