Forum zamiera?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

Poscik ten pisze, zważywszy na fakt, że forum troche zamarło ostanio, wina to pewnie wakacji i ładnej choc upalnej pogody w lipcu choc teraz deszcze nastały. Nie było postów ciekawych (ba żadnych) od kilku tygodni bodajże, więc sie zastanawiam dlaczego, czyżby nic ciekawego w Siechnicach sie nie działo? Wiem, że sporo osób czyta to forum, ale zachecam do wypowiedzi, przecież forum sie rozwija dzięki piszacym, czytajacym rzaczej wątpię. Może brak reklamy, choc i nad tym da się popracować. Zachęcam gorąco wszystkich do pisania na forum, nie tylko starych bywalców ale i nowych, piszcie co was nurtuje, o czym chcielibyście pogadać, napewno są takie tematy, z którymi moglibyście się podzielić. Polecjacie to forum znajomym, niech też korzystają, niech się rozwija bo to nasze siechnickie forum stworzone przez człowieka, któremu zależy na tej miejscowości i na jej rozwoju. Ja ze swojej strony będę chciał, aby na tematy związane z Siechnicami wypowiadały sie osoby bedące w Radzie Miejskiej, Radzie Gminy czy też nawet sam wójt. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich.
P.S Nawet roboty nie zagładaja tu często :]

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

Dlaczego pod adresem: http://siechnice.com.pl/phpbb2/index.php forum jest ciągle w żałobie?

Gość

Post autor: Gość »

Już powinno być dobrze, po prostu niektóre przeglądarki nie odświerzają automatycznie raz pobranych plików. Zmieniłem adres logo na nowy.
Pozdrawiam,
Michał

ODPOWIEDZ