Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Post autor: janeks »

Jak wygląda w praktyce rozwód? Ile trwa, jeżeli obie strony tak samo do niego dążą? Interesują mnie też koszta z nim związane

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Post autor: triss »

Powiem tak, jeżeli oboje macie wolę do rozwiązania małżeństwa, to nie widzę żadnego problemu. Składacie wniosek który znajdziecie chociażby na tym blogu http://pozeworozwodblog.pl/
Tam też znajdziesz artykuły w temacie rozwodów, kosztów i tego jak wygląda to w praktyce.
Takie sprawy bez orzekania o winie załatwia się łatwo, szybko - no może z tą przyjemnością to nie do końca :)

elam
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 10 października 2016, 14:31

Re: Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Post autor: elam »

Wydaje mi się, że każdy rozwód inaczej wygląda, ponieważ są różne emocje, różne przyczyny. Jeżeli więc jesteś przed sprawą rozwodową to nie ma co sugerować się innymi bo u Ciebie może to wyglądać nieco inaczej. Dobrze jest mieć na rozprawie swojego adwokata. Ja polecałabym Ci Iwonę Sztubecką z kancelarii JST.

dragon
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2017, 23:04
Kontakt:

Re: Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Post autor: dragon »

W praktyce to wygląda gorzej niż w rzeczywistości, dużo formalności i długa procedura.

JustynaChudy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 21 listopada 2017, 11:48

Re: Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Post autor: JustynaChudy »

Różne aspekty spraw rozwodowych opisano np. na tym blogu: http://kobieta-przed-rozwodem.pl/ poczytaj w wolnej chwili, myślę, że znajdziesz tam najbardziej potrzebne informacje

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Post autor: Marlena77 »

no cóz, rozwód w praktyce może wygladac bardzo różnie. Czesto ludzie nie potrafią rozstac się w kulturalny sposób dlatego jeśli macie w planach rozwód to od razu trzeba udac sie do adwokata. Moja kuzynka własnie jest w trakcie rozwodu. Pomaga jej mecenas Budrewicz. Wstępnie doprowadził do ugody więc to bardzo duży sukces. On jest niezwykle skuteczny w sprawch rozwodowych i potrafi bardzo wiele wywalczyć dla swojego klienta.

ODPOWIEDZ