Jaki krem do rąk używacie?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
wotega
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 14 lipca 2016, 20:37

Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: wotega »

Chciałabym kupić mamie bardzo dobry krem do rąk, ma ostatnimi czasy bardzo suche i szorstkie dłonie. Kupiła sobie jakiś w kiosku za kilka złotych, wiadomo pomógł tyle co nic. Macie jakiś hit? cena nie gra roli, ważne żeby był skuteczny.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: kokos »

Ja używam jakiegoś kremu nawilżającego od Eveline. Szybko się wchłania, więc jest ok.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: nigdziebadz »

Mi ostatnio najbardziej odpowiada krem z mixy. Stosowałyście go kiedyś?

Fikis
Posty: 3
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 07:30

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: Fikis »

Ja używam zwykły glicerynowy.

edek128
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 23 sierpnia 2016, 11:15

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: edek128 »

kremy z netrogeny sa dobre

Daisy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 28 października 2016, 22:54

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: Daisy »

A co jeszcze robicie oprócz smarowania kremem aby dbać o dłonie? Jak szukałam dobrego kremu w necie znalazłam taki tekst http://www.mamaprzedszkolaka.pl/nawilzanie-delikatne-oczyszczanie-i-skuteczna-ochrona-wybierz-dobry-krem-do-rak-i-dowiedz-sie-jak-prawidlowo-pielegnowac-swoje-dlonie/ i tu jest super wszystko wyjaśnione co najlepiej robić. Ogólnie ten krem też jest ok i pomógł mi nawilżyć dłonie ;)

Jessie
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:16

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: Jessie »

Zdecydowanie mogę polecić markę Indigo Home Spa. Ja używam akurat tego i uważam, że to najlepsze kremy do rąk https://indigohomespa.com/pl,a304,raspb ... ndigo.html. Chodzi mi o całą linię, bo miałam już kilka. Ten jest akurat malinowy, pachnie po prostu obłędnie! Ma 9 składników odżywczych, można o działaniu każdego z nich poczytać w odnośniku, który wkleiłam. Cena nie jest wygórowana, bo 34 złote za 300 ml tak świetnego kremu, to naprawdę przysłowiowe "grosze".

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: nigdziebadz »

Krem z Białego Jelenia jest bardzo dobry. Tylko ten łagodzący do skóry wrażliwej.

romann33
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2016, 13:32
Kontakt:

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: romann33 »

No to prawda, ten krem jest naprawde bardzo ciekawy.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: cut »

KREM ZIOŁOWY DO RĄK HB - aby tylko był systematycznie stosowany. U mnie pomógł szczególnie przy problemach z pękaniem i szorstkością. W tym momencie wszystko już wygląda w porządku, nie mam żadnych problemów i tak jest stale. Sądzę, że duże znaczenie ma naturalność kosmetyku, ale nie jest to reagułą.

metek
Posty: 9
Rejestracja: środa, 29 marca 2017, 22:34

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: metek »

ja ostatnio zabieram się za zakup balsamu https://www.mixa.pl/produkt/balsam-do-ciala/ dlatego,że jest to balsam, to można go tez stosować na ręce, moja koleżanka go ma i jest świetną alternatywą na suche dłonie również :)

baletniczka
Posty: 53
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: baletniczka »

Krem do rąk z ekstraktem z organicznych jagód goji Derma Plus. Od wielu miesięcy jest to mój nr 1.

aga_a
Posty: 22
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2016, 09:14

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: aga_a »

Mixa, Neutrogena, Garnier czerwony, u mnie sprawdzają się też świetnie te z ziaji. I ostatnio na promocji kupiłam soraya z olejkami i też jest fajny. Ja w ogóle uwielbiam kremy do rąk, mam ich mnóstwo, bo często smaruję dłonie.

Aresa
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2017, 17:45

Re: Jaki krem do rąk używacie?

Post autor: Aresa »

Radzę spróbować, z któryś z tych kremów https://sklep.barwa.com.pl/34-dlonie-i-stopy Trzeba tylko dobrać odpowiedni do rodzaju skóry i do panującej pory roku, bo to też jest niezwykle istotne. Ja jestem z nich zadowolona dlatego mogę je polecić.

ODPOWIEDZ