Kiedy zaczną grzać??

Usunięte / nieaktualne posty.
Awatar użytkownika
monisien
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 23 listopada 2006, 10:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Kiedy zaczną grzać??

Post autor: monisien »

Witam.
Nie wiem, jak u Was, ale u mnie od kilku dni jest straaaaaaaasznie zimno.
Siedzę w długich spodniach i swetrze i jest normalnie zimno, kaloryfery lodowate.
Kiedy spółdzielnia planuje rozpoczęcie grzania :?:

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Teoretycznie ogrzewanie jest włączane jak temperatura powietrza w ciągu dnia nie przekracza 15 stopni przez dłuższy okres. Może ze względu, że dopiero wrzesień ogrzewanie nie jest włączane, również nie ma ciągłości w niskiej temperaturze.

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

Nie mogę pojąć, jak to możliwe, żeby uruchomienie płatnej usługi uzależniać od kalendarza lub temperatury - zupełnie, jak za komuny!
Przecież energia cieplna jest towarem! Nie jest dotowana, płacą za nią odbiorcy, więc w czym problem? Ktoś robi łaskę? Ludzie marzną, są gotowi ponieść większe koszty, a spółdzielnia patrzy w kalendarz i mówi: nie da się!

Jak to dobrze, że nie mieszkam w bloku spółdzielczym. Grzeję, kiedy chcę, choćby w połowie lipca.

Awatar użytkownika
monisien
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 23 listopada 2006, 10:43
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: monisien »

No jest to dziwne...
Pamiętam, że na wiosnę była podobna sytuacja. Było ciepło, więc przestali grzać, a potem znów zrobiło się strasznie zimno i to przez dłuższy czas... A oni nie włączyli grzania spowrotem.
Koszmar...

Ale już grzeją. :D:D

A dzisiaj jest prawie 20 stopni, a kaloryfery gorące. Bez sensu...

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Marudy jesteście. Jest dobrze, nie ma jeszcze mrozów i strasznych temperatur. Ja zauważyłem, że ogrzewanie się włącza samo w zimniejsze dni.

ODPOWIEDZ