Radwanice - brama na osiedle

Usunięte / nieaktualne posty.
x

Radwanice - brama na osiedle

Post autor: x »

Czy ktoś wie kiedy będzie naprawiona brama na osiedle (Gwiaździsta/Słoneczna) uszkodzona przez firmę pożądkową?

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

Kolego, jesteś na forum, poświęconym wyłącznie sprawom miasta Siechnice. Z jakiej racji Siechniczanie mieliby coś wiedzieć o bramie na Twoim osiedlu w Radwanicach? Dzwoń bezpośrednio do zarządcy (MSM Czechnica). O Twojej bramie jest wątek na forum gminy: TUTAJ

X

RE:

Post autor: X »

A ja sądziłem że jestem na forum MSM Czechnica - zarządcy działającego w imieniu wspólnoty radwanickiej Słoneczna i Gwiaździsta - tak przynajmniej jest opisane w nagłówku: Forum Forum Siechnice.com.pl Strona Główna -> MSM Czechnica - i co ty na to Orion? Masz jeszcze jakieś uwagi (na miejscu oczywiście)?

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

Jeśli zależy Ci na załatwieniu sprawy, dzwoń do zarządcy, bo tutaj jeszcze nigdy go nie było. Nie spotkałem się też tutaj z jakąkolwiek poradą dla mieszkańców Słonecznej i Gwiaździstej z Radwanic. Ale jeśli chesz tylko pogadać, jest to miejsce tak samo dobre, jak inne miejsca w necie.

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Jest to forum MSM Czechnica oczywiście i nie rozumiem postawy Oriona. Ale najszybszą drogą jest oczywiście kontakt telefoniczny ze spółdzielnią bądź kontakt poprzez e-mail. Dane kontaktowe na stronie.

ODPOWIEDZ