Żłobek w Siechnicach

Usunięte / nieaktualne posty.

Re: Żłobek w Siechnicach

Postautor: szogunek-1976 » wtorek, 19 lipca 2011, 22:28

Podaje przydatne informacje:

1/Co do piaskownicy i zepsutej furtki to ma Pani rację

2/ Co do ogrodu to ma on ok 100m2 na 16 dzieci ( pozostawiam to do oceny innym czytającym na forum)

3/Co do biegających dzieci między salami to ocenia Pani na podstawie kilku minutowej obserwacji pracę przedszkola które funkcjonuje ponad 10 h

4/ jeśli chodzi o wielkość budynku to ma on 128m2 na 16 dzieci a fakt kiedyś była tam prowadzona inna działalność nie ma żadnego znaczenia zresztą nie przeszkadzało to Pani w zapisaniu dziecka (pozostawiam do dalszej oceny)

nie wiem czy wobec powyższych faktów Pani wypowiedzi nie będą odebrane przez innych czytających jako antyreklama. Ja nazywam się Nadratowska Ewa i nie mam nic do ukrycia i chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jeżeli chce Pani w dalszym ciągu prowadzić taką dyskusję na forum proszę wykazać się cywilną odwagą i podać swoje imię i nazwisko.
szogunek-1976
 
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 13:43

Re: Żłobek w Siechnicach

Postautor: maran » środa, 20 lipca 2011, 09:50

Nie mijam się z prawdą po prostu przejrzałam na oczy. Jeśli chodzi o wielkość ogrodu to chyba mówi Pani o całym terenie który się tam znajduje, bo część dla dzieci na pewno nie ma 100 m i czy wlicza Pani pokrzywy, które tam rosną ?? A ja przedstawiać się nie muszę, bo po to jest to forum aby wnosić swoje uwagi .Być może znajdą się mamy, których także dzieci nie chodzą już do tego przedszkola i wypowiedzą się na forum.
maran
 
Posty: 10
Rejestracja: środa, 6 kwietnia 2011, 13:55

Poprzednia

Wróć do Kosz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Popularne w serwisie Siechnice.com.pl

cron