ZIELEN GWIAŹDZISTA

Usunięte / nieaktualne posty.
magdalenarusin
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 9 grudnia 2008, 19:52

ZIELEN GWIAŹDZISTA

Post autor: magdalenarusin »

Jak wszyscy pewnie widzieli Pan Piecyk na tej to stronie zamieścił śliczne zdjecia Naszego osiedla i zieleni na nim rosnącej. Dobrze że zdjecia zrobił zaraz po tym jak objął opieke nad osiedlem gdyż teraz już takich ładnych by nie zrobił. Na jadnym zdjeciu jest nawet zraszacz podlewający trawniki:) :) :) chyba rozstawili go specjalnie do zdjecia. Moi drodzy sasiedzi, wiem dobrze że jestem przewrażliwiona na punkcie zieleni - w tej branży pracuje - ale to co sie dzieje na naszym nawet laika powinno przerażać!!!!!!!!!!!! Trawniki są koszone co 3-4tygodnie a ostatnio nie byly koszone przez 2,5miesiąca po czym wykosili jak pastwisko zostawiajac pokos na trawie!!!!!! Dopiero po mojej interwencji zaczeli zgrabiac trawniki - zajelo im to prawie 2tygodnie i dalej nie jest skończone. Nawozów trawniki nie widziały od 2lat, oprysk na chwasty????? BRAK Przecież te trawniki już wygladają jak zapuszczona łąka a bedzie jeszcze gorzej. Rośliny rosna jak im sie uda a ich przycinanie dalekie jest od sztuki ogrodniczej. Przepraszam ale nie mam już siły sama walczyc z Panem Piecykiem który każdemu mówi to co ten chce usłyszeć. Zakładałam zieleń na Naszym Osiedlu na zlecenie Milartu i serce mi pęka jak widzę jak sie marnuje to za co ktoś zapłacił duże pieniądze!!!!!!!!!!!! Pomocy razem może coś zmienimy!!!!!!! Może zdecydujemy sie jednak na profesjonalna firme ogrodniczą to nie są duże koszty jeśli przeliczymy na ilość mieszkańców. Ja moge sie zając nadzorem. Tylko żeby Zarzadca wreszcie przedstawił oferty, zrobił zebranie do którego bedzie przygotowany, chciał coś zmienić !!!!!!!!!

ODPOWIEDZ