Hałasy z DEJA VU

Dyskusje o sprawach Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej "Czechnica"

Hałasy z DEJA VU

Postautor: piko » wtorek, 3 maja 2011, 23:25

Czy mieszkańcy z Ciepłowniczej nie macie już dosyć trwających do rana imprez w Deja vu? Każdy ma prawo do odpoczynku, ciszy nocnej... Czy ktoś interweniował u p. Piecyka? Jak taki lokal może funkcjonować bezpośrednio przy mieszkaniach? Jak się razem skrzykniemy...to może uda nam się to zmienić!
piko
 
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2011, 22:49

Re: Hałasy z DEJA VU

Postautor: piko » piątek, 6 maja 2011, 15:23

Nikomu nie przeszkadzają bywalcy tego lokalu???? Przecież tak nie może być, żeby paru podpitych wyrostków swoim zachowaniem "terroryzowało" całą okolicę...
piko
 
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2011, 22:49


Re: Hałasy z DEJA VU

Postautor: agrafka » piątek, 6 maja 2011, 20:22

Proponuję rozmowę z sąsiadami w realu, większość z nich to ludzie raczej nie korzystający z internetu a to, co się tam wyprawia doprowadza do szału wszystkich. Jeszcze ogródek letni, ciekawe co będzie dalej? Może kino letnie na dachu?
Jak to jest, że w Pokusie nawet mecze nie mogły być puszczane, żeby przypadkiem za głośno nie było a tu ogródek pod oknami!
Ba! W Pokusie były wesela a nikt z nas nie miał tych wesel u siebie w domu. O tym, że w Pokusie było karaoke dowiedziałam się niedawno a teraz to moge zaprosić gości do siebie i włączyć im tekst do śpiewania, bo muzykę mam tak głośno, jakbym mieszkała w tym lokalu.
DRAMAT!
Chyba ktoś już dzwonił na policję w tej sprawie bo widziałam ostatnio jak przyjechali, postali 3 minuty i pojechali. To jest interwencja? Śmiech na sali.
agrafka
 
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2010, 13:12

Re: Hałasy z DEJA VU

Postautor: mikeonex » wtorek, 28 marca 2017, 16:27

Zobacz opinie tu - http://toppillen.eu/libidoxin-ein-mittel-fur-potenz-erfahren-sie-bewertungen-bestand-und-anwendungseffekte/
mikeonex
 
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 28 marca 2017, 16:09


Wróć do MSM Czechnica

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Popularne w serwisie Siechnice.com.pl