Start   Forum   Komunikacja   Aktualności   Kontakt   Urzędy    

Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa
im. Mikołaja Kopernika


ul. Szkolna 4
55-011 Siechnice
tel. (0 71) 311 58 80

www.spsiechnice.pl

60 - lecie Szkoły Podstawowej   20 maja 2006r
20 maja 2006r o 9.00 - w sobotę - w Szkole Podstawowej w Siechnicach odbędzie się uroczystość obchodów 60 lecia szkoły połączona z wręczeniem sztandaru.

Zapraszamy do obejrzenia serwisu specjalnego poświęconego 60 - leciu Szkoły Posdtawowej w Siechnicach. Znajdziecie tam Państwo wiele ciekawych informacji o szkole, zdjęcia, oraz plan uroczystości.

Zapraszamy na: http://siechnice.com.pl/60latszk


    Szkoła podstawowa w Siechnicach jest największą szkołą podstawową w gminie Święta Katarzyna. Liczy ona ok. 355 uczniów, tworzących 17 oddziałów. Budynek, po powodzi w 1997r został odremontowany i zmodernizowany. Dyrektorem placówki jest mgr inż. Krzysztof Młyńczak.

Dzieci mają opiekę lekarską i pielęgniarską. Szkoła posiada świetlicę, w której odbywają się zajęcia plastyczne, muzyczne. Działa tam także teatrzyk szkolny. Znaczną funkcję w procesie dydaktyczno wychowawczym i rozwijaniu kultury czytelniczej pełni szkolna biblioteka. Oprócz zajęć dydaktycznych prowadzone są zajęcia pozalekcyjne. W szkole prężnie działa SKS. Już od kilku lat uczniowie osiągają wysokie lokaty w zawodach sportowych na szczeblu gminnym i powiatowym.

Szkoła nosi imię wybitnego astronoma, Mikołaja Kopernika.

    Zobacz więcej: Szkoły, przedszkole [42]
  Gimnazjum, Szkoła Podstawowa i przedszkole.

   

facebook
© NetBox Software Michał Chrząszcz | siechnice.com.pl 2003 - 2016

. [kontakt]