Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 28-03-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
6.06.2013

Oferty Pracy w Siechnicach

Logiservice Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje: mechaników maszyn i urządzeń przemysłowych, pracowników porządkowych (10 etatów) i elektryków (2 etaty). Miejsce pracy: Siechnice.

Siechnice: Oferty Pracy w Siechnicach

Szczegółowy opis stanowisk:

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Zadania: Serwis, naprawa oraz wymiana elementów wyposażenia zakładu

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia jako monter-konserwator w branży produkcyjnej i wydobywczej
  • Doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami pomp
  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
  • Doświadczenie w pracy z przenośnikami taśmowymi, wyrównywaniem taśm przenośnikowych, kompresorami, sprężarkami śrubowymi, wymianą silników elektrycznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (26,79 zł brutto/h)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Zadania:

  • Prace porządkowe
  • Dbanie o powierzony sprzęt, utrzymywanie porządku w oparciu o przepisy BHP
  • Ścisła współpraca z osobami zatrudnionymi na innych stanowiskach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika porządkowego
  • Siła fizyczna
  • Zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

ELEKTRYK

Zadania:

  • Generalny nadzór nad instalacją elektryczną
  • Konserwacja i naprawa wszelkich instalacji elektrycznych oraz związanych z instalacją narzędzi i zaopatrzenia

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 15 kV
  • Znajomość napędów o zmiennej prędkości
  • Podstawowa znajomości sterowników PLC
  • 2 lata doświadczenia jako elektryk w branży produkcyjnej i wydobywczej
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (26,79 zł brutto/h)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres mailowy [email protected] w tytule wpisując odpowiednio PORZĄDKOWY.SIECHNICE lub ELEKTRYK.SIECHNICE.

Kontaktować można się również przez serwis: http://www.akcjajob.pl/

  • Więcej
  • w kategorii praca