urodzinowy prezent dla dziewczyny

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.

urodzinowy prezent dla dziewczyny

Postautor: mareek863 » piątek, 31 marca 2017, 20:13

Witajcie, chciałbym zrobić prezent mojej dziewczynie z okazji zbliżających się jej urodzin. Wiem,że od długiego czasu chciała sobie kupić buty tzw. sztyblety najpierw na jesień a teraz na wiosnę bardzo jej się podobają a myślę, że najlepszy prezent musi być praktyczny i taki, który chcemy. Więc dziś mając wolne od zajęć zająłem się troszkę poszukiwaniem czegoś w internecie. Nie wiedziałem za bardzo na jakich stronach szukać, ponieważ nie znam żadnych z damskimi butami więc bardziej przypadkowo natrafiłem na https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-damskie_Sztyblety-272.html Co sądzicie o takim prezencie? Czy któreś z nich szczególnie Wam podobają się ? Zwracam się do Pań zwłaszcza. Życzę spokojnej nocy i pozdrawiam serdecznie.
mareek863

Re: urodzinowy prezent dla dziewczyny

Postautor: markes099 » wtorek, 4 kwietnia 2017, 09:05

A kiedy Twoja dziewczyna ma urodziny? :) Jeśli masz jeszcze czas może warto zastanowić się nad czymś indywidualnym np. biała ramka na zdjęcia, oczywiście z Twoim zdjęciem lub Waszym wspólnym. To na pewno nie będzie zwykły prezent, a przypuszczam, że bardzo ucieszy obdarowaną dziewczynę :) Widziałem coś takiego w sklepie online: https://www.fotosklep55.pl/oferta/ramki-na-zdjecia/ramki-biale więc może jeszcze zdążysz zamówić :)
markes099

Postautor: blono » piątek, 7 kwietnia 2017, 06:19

hmm może jakiś fajny ciuch ? Kobitki to lubią :)
blono

Postautor: ada95 » czwartek, 6 lipca 2017, 10:38

Zawsze się sprawdzają kosmetyki, czy perfumy, no i oczywiście kwiaty, tylko że to takie oklepane pomysły.
ada95

Postautor: Darcy » czwartek, 13 lipca 2017, 12:35

Najlepiej to kupić bon do jednej z drogerii - nigdy nie wiadomo, czy trafisz z zapachem perfum czy kolorem szminki. Ja kupiłem ja mojej Gosi bon do Pigmentu i była bardzo zadowolona :)
Darcy

Postautor: kokos » wtorek, 18 lipca 2017, 07:20

Może kupić jakaś biżuterię? W internecie można sporo znaleźć nawet za niezbyt dużą kwotę
kokos

Postautor: izu » sobota, 22 lipca 2017, 15:04

Dokładnie.Fajne i niedrogie są bransoletki Fun Fun apart.
izu

Wróć do Inne