Jaka pralka do 1000 zł

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: amma »

Bardzo proszę o pomoc w wyborze bo jestem kompletnie zdezorientowana . Jakie firmy polecacie>

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: nigdziebadz »

Nie patrz na firmy, tylko na parametry. Jaka jest ładowność pralki, lista programów, energooszczędność etc.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: Sumire »

Najlepsze są te klasy A+++, ale nie wiem czy zmieścisz się w kwocie.

janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: janeks »

amma pisze:Bardzo proszę o pomoc w wyborze bo jestem kompletnie zdezorientowana . Jakie firmy polecacie>
W tej cenie jedynie Candy. Na stronie jest ich katalog:
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu

Raczej nie znajdziesz w tym budżecie pralki o ładowności 10 kg bo takie pralki są drogie ale na 6-7 kg to już spokojnie . Polecam sobie jednak porównać ceny w sklepach bo mogą być bardzo różne. Firma ma ekonomiczne, ciche pralki. Mało się psują a jeśli już zdarzy sie jakiś problem po upłynięciu okresu gwarancji to nie powinno być problemu z oddaniem do serwisu i znalezieniem części. Candy szczyci się tym,że ma jeden z lepszych serwisów w Polsce.

Awatar użytkownika
karolinaa
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 13:37

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: karolinaa »

Ja za niewiele więcej kupiłam tę pralkę - http://www.kernau.com/produkt/kfwm-654103.html i jak najbardziej mogę ją polecić. To dobrej jakości pralka, która mieści 6 kilogramów załadunku. Poza tym pralka posiada system Eco-Logic, który sprawdza się szczególnie wtedy, kiedy pierzemy mniejszą ilość ubrań, w takim przypadku zużycie energii pralki zmniejsza się automatycznie, tym samym oszczędzając zużycie wody. W pralce bez problemu wypierzemy dziecięce ubrania (Program Baby Care), czy skorzystamy z opcji opóźnionego startu. To chyba takie najważniejsze rzeczy, ale może Wy macie jakieś pytania odnośnie pralki?

Bolesław40
Posty: 25
Rejestracja: środa, 28 września 2016, 12:33

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: Bolesław40 »

Firma nie ma znaczenia, liczy się egzemplarz. A do 1000 to najlepiej chyba jakąś używaną.

Kierzykowski
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 27 listopada 2014, 11:36

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: Kierzykowski »

Nigdy w życiu bym nie kupił używanej pralki taki sprzęt będzie się psuć i nie ma na to rady. Jeśli chodzi o coś taniego (i pewnie dobrego) to CANDY jak najbardziej będzie dobrym wyborem firma robi sprzęt w fajnym designu a jednocześnie nawet te tanie modele bardzo dobrze wyposaża jeśli chdozi o oprogramowanie więc można kupić dobry zaawansowany technicznie sprzęt w dobrej cenie.

lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: lupilu »

no generalnie to ciężka sprawa bo prezent powinien być jakoś tak dopasowany do danej osoby. NIe uważam że musi symbolizować związek, liczy się gest i fajnie jakby prezent był dobrany do zainteresowań. Ja dużo na avans.pl kupuję, jak chcesz to zajrzyj.

kasia567
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 15 października 2016, 21:19
Kontakt:

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: kasia567 »

najlepiej skorzystać z porównywarki cen

milexica
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2016, 17:10

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: milexica »

Używana pralka to nigdy nie jest dobry pomysł. Nigdy nie wiadomo kiedy coś się zepsuje. Jeśli chcesz kupić pralkę automatyczną tanio, ale ma to być solidny sprzęt to jak polecam odwiedzić http://www.lg.com/pl/pralki Posiadam pralko suszarkę od LG i naprawdę jestem zadowolona z jakości.

Atsam
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2017, 08:22

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: Atsam »

Dokładnie, używana pralka nie jest dobrym pomysłem. Nie są to drogie rzeczy. Wejdź sobie na ranking http://tech-store.com.pl/ranking-jaka-pralke-kupic/ tam coś może wybierzesz. Jest mnóstwo pralek Samsung, LG.

dasmak
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2017, 21:24

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: dasmak »

Po co używana jak można mieć nową do takiej kwoty?

tradyrka
Posty: 4
Rejestracja: środa, 8 lutego 2017, 13:07

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: tradyrka »

ja mam z siemens za 800 złotych i wytrzymała juz 5 lat :)

elam
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 10 października 2016, 14:31

Re: Jaka pralka do 1000 zł

Post autor: elam »

Jest dużo pralek w tej cenie i wydaje mi się, że są one równie dobrej jakości jak te droższe. Oprócz pralki zwracaj uwagę na to w czym pierzesz ubrania. Ja polecałabym Ci perły piorące perlux. Według mnie są rewelacyjne. Sprawdź sobie je koniecznie na swoim praniu :)

ODPOWIEDZ