promocja firmy

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice

promocja firmy

Postautor: dynamical » wtorek, 31 maja 2016, 14:52

Planuje założyć własny biznes. Szukam skutecznej formy promocji i jak na razie do głowy przychodzi mi zlecić taka usługę do działu contact center. Według mnie bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem jest najskuteczniejszy. zresztą teraz są specjalne oprogramowania ułatwiające prac konsultantom, np. tego typu: http://focustelecom.pl/contact-center/ Czy myślicie, że to będzie dobra forma promocji na początek?
dynamical

Re: promocja firmy

Postautor: Jowisz » wtorek, 7 czerwca 2016, 17:29

Myślę, że nie. Nie mając bazy klientów na starcie coś takiego nie będzie Tobie w zupełności potrzebne. Nie ukrywajmy, pozyskiwanie klientów telefonicznie charakteryzuje się dosyć niską konwersją.
Jowisz

Postautor: Sumire » piątek, 22 lipca 2016, 07:46

Najlepszą promocją jest reklama i pozycjonowanie.
Sumire

Postautor: cut » wtorek, 11 kwietnia 2017, 10:51

Akurat na działania wizerunkowe składa się mnóstwo prac, w tym wiele takich, które w Polsce są jeszcze dosyć anonimowe. Zerknijcie np. na to https://www.wprost.pl/firmy-i-rynki/10049735/Employer-Branding-jak-i-gdzie-pokazac-ze-jestes-wiarygodnym-pracodawca.html Jak część firm faktycznie prowadzi odpowiednią politykę związaną z opiniami o firmach?
cut

Postautor: martinia » wtorek, 18 kwietnia 2017, 10:53

Własna strona interentowa, pomyślałabym również o działaniu w mediach społecznościowych. Zakładając sobie np. konto na facebooku łatwo dotrzesz do nowych ludzi :)
martinia

Postautor: Natka » poniedziałek, 1 maja 2017, 12:13

W sumie fajna oferta, ja od znajomego słyszałem, że fajną reklamę można zrobić na portalach społecznościowych. Tam jest teraz największy ruch w sieci.
Natka

Postautor: masun » wtorek, 2 maja 2017, 09:10

Na pewno zacząć trzeba od własnej, profesjonalnej strony internetowej dla firmy. Portale społecznościowe też są dobrym pomysłem, w zależności od branży, w jakiej działamy.
masun

Postautor: kaali » środa, 17 maja 2017, 14:10

Na poczatek reklama i pozycjonowanie a potem to juz poczta pantoflowa.
kaali

Postautor: aga_a » wtorek, 6 czerwca 2017, 10:20

Popieram przedmówców: najlepsza forma reklamy w dzisiejszych czasach to pozycjonowanie, AdWords i reklama na fb. Jest też wiele innych form reklam, jak np. content marketing, bardzo popularny ostatnio. Ale żeby zabrać się za pozycjonowanie to ważna jest optymalizacja strony, często sama optymalizacja pomaga już skoczyć stronie o kilka miejsc wyżej. Jednak nie należy spodziewać się szybkich efektów, bo to proces czasochłonny. Przy mniej trudnych frazach pierwsze efekty mogą pojawić się w 3-6 miesiącu. Przy trudnych frazach ten proces może wydłużyć się nawet do roku. Konkurencja na rynku jest bardzo duża i pozycjonowanie wymaga o wiele większych nakładów prac. Agencja SOLV zajmuje się tym tematem. Gdyby ktoś chciał skorzystać, to mają bezpłatną wycenę.
aga_a

Postautor: adamm22 » środa, 7 czerwca 2017, 14:31

Najlepszą promocją jest reklama oraz pozycjonowanie.
adamm22

Postautor: bikzenon » środa, 14 czerwca 2017, 10:31

Każda forma jest dobra, byle dotarła do klienta. Najdroższa jest telewizyjna.
bikzenon

Wróć do Ogólne