Gdzie na wakacje?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
mania1122
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 19 stycznia 2017, 23:11

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: mania1122 »

A jak sobie organizujesz noclegi przy takim wyjeździe? Przez jakieś strony czy biuro? Widziałam niedawno właśnie ceny biletów w tamtą stronę i sama się nad tym zastanawiam

yuko
Posty: 3
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2017, 10:18
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: yuko »

Z chęcią pojechałabym do Indii, to taki egzotyczny kraj.

tomekatomek
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2017, 13:08

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: tomekatomek »

JA tm co roku wyruszam w góry albo nad polskie morze. Najlepiej :)

borisa
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 7 sierpnia 2016, 21:29

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: borisa »

dzisiaj powiem: gdziekolwiek jest ciepło!

moonlo22
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2017, 16:19
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: moonlo22 »

Ja na wakacje do babci ! :)

Awatar użytkownika
Maru
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Maru »

wakacje w domu, ponieważ powiększyła się rodzina a z maleństwem ciężko się wybrać

JanekFranek11
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 23 lutego 2017, 08:58
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: JanekFranek11 »

Również polecam Indie, bardzo egzotyczny i ciekawy kraj. Jednak za ŻADNE SKARBY nie pijcię wody z Gangesu "na szczęście" - wrzucane są tam zwłoki i popiół po kremacji, kąpią się ludzie używając mydła. To jedna z najbardziej zanieczyszczonych rzek w Indiach.

Awatar użytkownika
janko77
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 10:00
Lokalizacja: Kolbuszowa

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: janko77 »

A byliście kiedyś na wakacjach w ośrodku ze stadniną koni? Zastanawiam się nad wyjazdem właście do takiego ośrodka, na początek na weekend, bo znalazłem świetną ofertę http://www.siedliskojanczar.pl/pakiety/weekendy-rodzinne.html
Co myślicie o takim spędzaniu wolnego czasu z rodziną? Fajnie byłoby nauczyć się jeździć konno, bo jeszcze nigdy nie siedziałem w siodle.

Lolka
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 9 marca 2017, 20:58

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Lolka »

A w tym roku co proponujecie?

borisa
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 7 sierpnia 2016, 21:29

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: borisa »

Ja podrzucę jeszcze pomysł samodzielnego zwiedzenia Skandynawii. Można pojechać własnym samochodem (przeprawa promem jest dostępna w rozsądnej cenie: https://www.stenaline.pl/do-szwecji ) a potem już na miejscu ogranicza nas tylko własna wyobraźnia :) według mnie bardzo fajną opcją jest zabranie namiotu i już na miejscu dynamicznie znajdowanie miejsc na biwakowanie. Skandynawskie góry robią niesamowite wrażenie i fajnie się obudzić z takim widokiem przed oczyma:)

amenito
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2017, 13:14
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: amenito »

Uwielbiam jeździć w góry, a raz na jakiś czas kieruję się nad polskie morze :) Nie lubię wyjeżdżać nigdzie dalej.

romann33
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2016, 13:32
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: romann33 »

W zeszłym roku międzyzdroje i świnoujście w tym gdańsk

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: cut »

Zdecydowanie celujcie w egzotyczne kierunki, szczególnie jeśli to ma być jakaś wyjątkowa podróż np. poślubna.
Patrzcie tutaj - https://logostour.pl/kraje/argentyna
Dlaczego warto uderzać właśnie tam? Z wielu powodów, ale przede wszystkim - wrażenia na całe życie. Można szukać dalej, ale to już zależy od budżetu. Cudownym kierunkiem na pewno jest Australia ;-)

Małgorzata_Kompas
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2018, 01:00

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Małgorzata_Kompas »

Proponuje wakacje w Chorwacji z dojazdem własny. Przed wyjazdem można sobie zaplanować nocleg tranzytowy np. w Mikulowie albo w miejscowości Brno aby podróż nie była tak męcząca a w tych miejscowościach noclegi można znaleźć w rozsądnej cenie w fajnych pensjonatach czy hotelach z pysznym śniadaniem. Może na pierwszy raz proponuje Region Istria bo jest najbliżej z Polski np. miejscowość Umag, Porec czy Pule – można znaleźć bardzo fajne apartamenty z aneksem kuchenny, klimatyzacją w ośrodkach turystycznych bo dzięki temu mamy dostęp do basenów i dodatkowej infrastruktury na miejscu. Jak jedzie się z dzieckiem wiem z własnego doświadczenia że basen jest mile widziany  Takie apartamenty można znaleźć z bardzo dobrej cenie dlatego uważam że warto zastanowić się nad taką alternatywą. Jeśli chodzi o Umag to polecam apartamenty Polynesia albo Sol Katoro, w Porec apartamenty Lanterna albo Astra w Puli apartamenty Splendid Resort i Horizont albo del Mar. Są to apartamenty **/*/** więc każdy znajdzie coś dla siebie. Proponowane ** są bardzo czyste i super położone więc nie ma obawy że to jest za niski standard. Pozdrawiam doradca biura Kompas Poland

ODPOWIEDZ