Firma budowlana

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Firma budowlana

Post autor: triss »

Szukamy firmy budowlanej z Siechnic lub z Wrocławia. Chodzi o remont domku. Ocieplenie i wykończenie wnętrz. Ktoś już to może przerabiał wcześniej?

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Firma budowlana

Post autor: amma »

triss pisze:Szukamy firmy budowlanej z Siechnic lub z Wrocławia. Chodzi o remont domku. Ocieplenie i wykończenie wnętrz. Ktoś już to może przerabiał wcześniej?
Ja budowałam dom z mężem prawie 5 lat temu ( zaczęliśmy w zasadzie budowę 6 lat temu, ale dopiero 5 lat temu się wprowadziliśmy....). Niestety ale firma budowlana zwinęła sie i wyjechała do Niemiec. Szkoda bo naprawdę znali się na rzeczy .Budowali dom mojej siostrze,potem my ich wzięliśmy i zarówno my jak i siostra byliśmy zadowoleni... Firm budowlanych i remontowych w okolicy jest jednak sporo. Na tej stronie jest wykaz wszystkich z dolnośląskiego:
http://kb.pl/firmy-budowlane/wojewodztwo/dolnoslaskie/

kalinka
Posty: 66
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:43

Re: Firma budowlana

Post autor: kalinka »

A skąd macie materiały? Ja się zastanawiam nad OBI. Kusi mnie zamówienie wszystkiego na stronie obi [nar. reg!]

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Firma budowlana

Post autor: Sumire »

Czasem niektóre prace budowlane można zrobić samemu lub przynajmniej samemu zgromadzić materiały. Na pewno warto pomyśleć tu o taśmach dachowych []- dzięki takiej zapobiegliwości dom może być gotowy niższym nakładem finansowym a z takim samym lub lepszym skutkiem.
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 22:10 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Firma budowlana

Post autor: bikzenon »

triss pisze:Szukamy firmy budowlanej z Siechnic lub z Wrocławia. Chodzi o remont domku. Ocieplenie i wykończenie wnętrz. Ktoś już to może przerabiał wcześniej?
Znam taką od zadań kompleksowych http://www.kolgrupa.pl/oferta/, lokalizacja ich siedziby nie ma znaczenia, przyjmują zlecenia z całej Polski. W sumie śląska :)

addam298
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 6 marca 2017, 16:47
Kontakt:

Re: Firma budowlana

Post autor: addam298 »

Ja prowadzę firmę budowlaną, ale oferta już pewnie nie aktualna. Mogę szczerze powiedzieć że nie jest to łatwy biznes, miewałem dość spore kłopoty finansowe, ale się z nimi uporałem. Bardzo pomocne w tym aspekcie były pożyczki dla firmktóre udzieliła mi firma AASA https://aasadlabiznesu.pl/ . Bardzo się cieszę że mogłem skorzystać z ich usług, bo mają niskie oprocentowanie.

krabcia
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 8 kwietnia 2017, 22:13

Re: Firma budowlana

Post autor: krabcia »

Warto za takim czymś poszperać na internecie - od groma ofert.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Firma budowlana

Post autor: bikzenon »

Firma do posadzek: zarembaposadzki.pl

Obrazek

ODPOWIEDZ