Kredyt na pół etatu

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Kredyt na pół etatu

Post autor: janeks »

Potrzebuje kredyt ok 20tys, ale mam umowe o prace na pol etatu czyli marne 600zl, dochody mam większe ale umowa na najniższa krajowa, jakieś szanse?

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kredyt na pół etatu

Post autor: masun »

Chyba tylko jeśli znajdziesz współkredytobiorcę, podniesie to Twoją zdolność kredytową.

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Kredyt na pół etatu

Post autor: amma »

Nie sądzę abyś dostał kredyt na taka sumę przy takich niskich dochodach. Szczególnie biorąc pod uwagę to,że firmy wcale tak chętnie nie udzielają obecnie kredytów. Jedyna opcja to albo tak jak pisze osoba powyżej wzięcie kredytu z kimś albo skorzystanie z prywatnej firmy. Czego nie polecam bo mają wysokie oprocentowanie.Możesz się jeszcze w temacie dokłądniej dopytać na tym forum: [nar.reg] - jest to forum kredytowe i udziela się tam wielu doradców od kredytów. Powinni Ci doradzić co będzie najkorzystniejsze.

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Kredyt na pół etatu

Post autor: kermmitt »

Faktycznie nie ciekawa sytuacja. A nie lepiej byłoby Ci zatrudnić się w oparciu o własną działaność gospodarczą? Tak teraz wielu pracodawców funkcjonuje, że podpisują umowy partnerskie z samozatrudnionymi pracownikami. I wówczas możesz wziąć kredyt na start firmy np. w ideabank.pl, po czasie może się okazać że masz szansę na więcej zleceń i Twoja kariera się rozwinie. Warto w siebie inwestować, bo kiedy jak nie teraz?

dmitrilazekow
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2016, 03:11
Kontakt:

Re: Kredyt na pół etatu

Post autor: dmitrilazekow »

masun pisze:Chyba tylko jeśli znajdziesz współkredytobiorcę, podniesie to Twoją zdolność kredytową.
ma racje

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Kredyt na pół etatu

Post autor: kokos »

Ja bym uważała mocno z tymi kredytami, bo można łatwo wpaść w kłopoty.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2017, 14:42

Re: Kredyt na pół etatu

Post autor: Yoda »

Jeśli ktoś uważa i ma własny rozum, to raczej w kłopoty nie wpadnie. To nie wina placówek pozabankowych i banków, że ludzie świadomie potrafią narobić sobie tyle poważnych problemów. Mimo iż staram się unikać brania kredytów, to zdarzało mi się mieć z nimi styczność. Taki zastrzyk finansowy może okazać się niezłym ratunkiem. Warto jednak przed dokonaniem decyzji skorzystać z pomocy porównywarki Total Money - http://www.totalmoney.pl/kredyty. To jedna z lepszych i i najprostszych w obsłudze porównywarek.

ODPOWIEDZ