Gdzie na wakacje?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
lejdig
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2016, 12:25

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: lejdig »

do stolizy żeby można odwiedzić komora hiperbaryczna Warszawa to super relax lepszy niż SPA

kosa_mariusz
Posty: 1
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2016, 11:06
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kosa_mariusz »

ja w tym roku tylko 1 tydzień gdzieś w Polsce, może na kajaki do Doliny Baryczy.
Na początku mieliśmy jechać do Chorwacji, no ale nie wyszło ;/

dzoannak
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 6 września 2016, 16:00

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: dzoannak »

Ja jadę w połowie września do Hiszpani. Marzyłam o tym od 2 lat :D

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

I super! Dla niektórych wrzesień to już koniec możliwości wyjazdu. Oczywiście, jak ktoś ma trójkę dzieci to sporo w tym prawdy, ale jeśli ktoś może zorganizować tydzień wolnego, niech korzysta z pięknej pogody (dowód za oknem), niższych cen oraz mniejszej ilości turystów! Polecam oferty last minute na www.wycieczka.pl - jest jeszcze sporo ciekawych propozycji!

antka142
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 22 września 2016, 18:17

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: antka142 »

Jeśli miałyby to być wakacje w Polsce, to polecam miejsce, w którym sama byłam w tym roku, a jest to noclegi Rymanów Zdrój , a dokładnie Pensjonat Szajna SPA, który oferuje wypoczynek w SPA z basenem i jacuzzi. Poza tm pokoje są dobrze wyposażone, przestronne i komfortowe. A pobyt w SPA naprawdę relaksuje i odpręża.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kokos »

W Polsce jest wiele ciekawych miejsc, do których warto jest się udać na wakacje, czy krótki wypad. Ja niedawno czytałam krótki artykuł o tym, gdzie można wyjechać z dziećmi w góry: http://kochamczytac.pl/z-dziecmi-w-gora ... -rodzinie/. Sama uwielbiam góry, więc ten pomysł i w ogóle taka opcja jest jak dla mnie świetną możliwością, a rodzinne wypady w takie miejsca z pewnością mogą być ciekawym przeżyciem.

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Polskie góryto oczywiście murowany faworyt dla wielu rodzin, podobnie jest z polskim morzem Bałtyckim, ale może od czasu do czasu warto pokusić się o coś ciekawszego? Wbrew pozorom ceny nie zawsze są dużo wyższe, ale widoki, wspomnienia i fakt, że pojechaliśmy gdzieś dalej - nie do podrobienia :) Wakacje co prawda już za nami, ale we wrześniu ofert Last Minute nie zabraknie, a i ceny są niższe. Kolejną zaletą jest mniejsza ilość turystów. Nic tylko się pakować i w drogę! :)

Sebastian1578
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 07:17

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Sebastian1578 »

Ja większość wakacji to podróżowałem po Polsce. W tym roku postanowiłem pojechać na Chorwację. Był to strzał w dziesiątkę. Skorzystamy z oferty domków mobilnych w Chorwacji http://www.hrvaska.net/pl/domki-mobilne/. Super rozwiązanie a w dodatku bardzo tanie! Chorwackie morze jest przepiękne! Musicie koniecznie tam pojechać.

Awatar użytkownika
broken_heart
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 13 października 2016, 16:25

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: broken_heart »

Tatry one love. polskie czy słowackie - nie ma różnicy. takie Himalaje w miniaturze

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Dobre porównanie - małe Himalaje :D Ale prawda jest taka, że polskie góry są naprawdę piękne o każdej porze roku, zarówno z naszej strony, jak i od strony sąsiadów. Warto się wybrać, choćby na weekend, bo to naprawdę działa i potrafi naładować baterie na następne tygodnie pracy.

DawidPotul
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 10:02
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: DawidPotul »

Kamil Rogala pisze:Dobre porównanie - małe Himalaje :D Ale prawda jest taka, że polskie góry są naprawdę piękne o każdej porze roku, zarówno z naszej strony, jak i od strony sąsiadów. Warto się wybrać, choćby na weekend, bo to naprawdę działa i potrafi naładować baterie na następne tygodnie pracy.
Zgadzam się! Ja uwielbiam Pieniny!

higher44
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2016, 15:17
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: higher44 »

Osobiście to wolę dołożyć te parę stów i wybrać się do Bułgarii w której nie jest drogo

Natura
Posty: 7
Rejestracja: środa, 28 września 2016, 14:51

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Natura »

Zawsze ludzie mają dylemat typu: morze czy góry. Mnie odpowiada bardziej to pierwsze.

kobza.olga
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 28 października 2016, 08:34

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kobza.olga »

My w tym roku wybralismy się na Mazury! nigdy nie byłam, ale byłam zachwycona widokami, trafilismy na cudowną pogodę

ODPOWIEDZ