Gdzie na wakacje?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Zgadzam się - profesjonalne biura podróży są w stanie dopasować ofertę do każdych, nawet wyśrubowanych wymagań i potrzeb. Dwa tygodnie lenistwa? Żaden problem! Aktywne spędzanie czasu - też się da załatwić. Kwestia dogadania się i odpowiednich funduszy :)

asia91g
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 24 marca 2016, 21:17

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: asia91g »

Długo z mężem zastanawialiśmy się gdzie w tym roku wybrać się na wakacje. Stwierdziliśmy, że wybierzemy się tam gdzie jeszcze nie byliśmy i dlatego jedziemy na Kaszuby. Wszystko mamy już zaplanowane, pokoje zarezerwowane w Zajeździe Ostrzyckim Do jeziora blisko, atrakcji dużo, na miejscu restauracja, SPA.

Sebastian1578
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 07:17

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Sebastian1578 »

Ja to wakacje zawsze organizuję sobie sam. Wychodzi taniej :D. W tym roku jadę w Alpy do Austrii na tydzień. Góry to to co lubię :)

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Zgadzam się, ja również uwielbiam góry choć trzeba przyznać, że spacery tam są dość męczące i nie każdemu przypadną do gustu :) Za to widoki i ogólny klimat sowicie wynagradzają wszelkie trudy :)

Co prawda Alpy to dla mnie nieco za wysokie progi (dosłownie i w przenośni) na ten rok, ale nasze Polskie Tatry - jak najbardziej! Jeśli jednak ktoś woli nieco wyższe góry, może wybrać się do Austrii nawet latem --> http://www.wycieczka.pl/szukaj/AUSTRIA/filtr-summer

kowalskidariusz
Posty: 2
Rejestracja: środa, 1 czerwca 2016, 07:25
Lokalizacja: Murarz

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kowalskidariusz »

W tym roku chcemy z żoną i dziećmi pojechać do Wejherowa. Właśnie rozglądam się za jakimś noclegiem na dwa tygodnie.

loriena
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2015, 15:26

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: loriena »

A ja w połowie sierpnia ruszam do Łeby, aby pochodzić brzegiem morza oraz szlakiem na ruchomych wydmach. Na szczęście Łeba noclegi nie są drogie, więc całe dwa tygodnie tam spędzę.

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Dwa lata temu byłem z żoną w Zakopanem i muszę przyznać, że z chęcią tam wrócę. Owszem, spacery męczące, tak samo jak nagabywanie na każdym kroku i wszędobylski kicz, ale... klimat jest :)

W tym roku planowaliśmy wyjazd gdzieś dalej, ale choroba żony to pokrzyżowała. Teraz w grę wchodzą tylko miejsca, w których można odpocząć i się zrelaksować bez dalekich spacerów i wyzwań :) Może macie sprawdzone miejsca?

namdu
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 31 marca 2016, 08:44

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: namdu »

Może na tym blogu -> podroze-po-polsce.pl znajdziesz jakąś ciekawą destynację na wakacje ;)

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Marlena77 »

@namdu fajny taki blog :) Ja właśnie planuję wakacje w Polsce. Wychodzę z założenia że warto poznać ciekawe miejsca w naszym kraju. Myślałam o tym, aby jechać do Krakowa. Nie byłam tam jeszcze. Znalazłam taką stronę z hotelami http://yourplace.pl/hotele.html - można od razu zarezerwować nocleg.

maciekrz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 17 maja 2016, 10:11
Lokalizacja: Rymanów Zdrój
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: maciekrz »

Dla osób chcących wypocząć z rodziną polecam noclegi w centrum Rymanowa Zdroju w Pensjonacie Szajna SPA. W uzdrowisku Rymanów Zdrój znajdziecie ciszę więc jest idealnym miejscem do odpoczynku, posiada też fajne trasy turystyczne dla aktywnie spędzających czas.

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Muszę przyznać, że w tym roku wycieczki zagraniczne, szczególnie z ofert Last Minute są zaskakująco tanie. Wystarczy spojrzeć na Wycieczka.pl - Last Minute. Przykładowo do Bułgarii można polecieć za nieco ponad 1000 złotych. Niestety w naszym kraju typowo turystyczne miasta są niewiele tańsze, więc czasem warto się pokusić o dalszy wyjazd :)

ZielonaKulka
Posty: 3
Rejestracja: środa, 6 lipca 2016, 13:38

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: ZielonaKulka »

Ja wybieram się do Chorwacji. Kupiliśmy wycieczkę w Internecie podczas wyprzedaży z okazji Black Friday. Za 600 zł wyjazd na prawie 2 tygodnie :D Normalnie bym się bała kupić coś takiego, ale jeżdżę z tym biurem podróży, więc wiedziałam, że to bezpieczna opcja. Także Makarska czeka :D

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Chorwacja na 2 tygodnie za 600 zł? To co Wy spaliście w namiotach? :) A tak na serio, też bym się bał skorzystać z takiej okazji, bo to w sumie półdarmo. A jak wiadomo, co jest za darmo lub półdarmo, to w 99% podpucha :) Chyba wolałbym zdecydować się na Last Minute w normalnym biurze tj. Itaka, Wezyr czy Neckermann.

Brownie77
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2016, 19:53

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Brownie77 »

Ja wybieram się na Kretę, ale jeszcze nie mam hotelu, musze coś znaleźć na szybko i mam nadzieje, że mi się uda na spokojnie coś ogarnąć.

ODPOWIEDZ