ANKIETA PRZEDWYBORCZA

Zapytaj innych co sądzą na dany temat
MłODY SIECHNICZANIN
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2006, 20:57

ANKIETA PRZEDWYBORCZA

Post autor: MłODY SIECHNICZANIN »

Czesc wszystkim
jestem od niedawna mieszkanką Siechnic choć już od wielu lat jestem związana z tą miejscowością. Ostatnio coraz częściej słyszę czy to w sklepie czy też na ulicy o zbliżających się wyborach i kandydatach startujących w tych wyborach. nie każde wypowiedzi są pozytywne jedni oceniani są jako ci którzy już sami nie wiedzą czego chcą i tylko dla siebie startują a inni jako ci którzy coś robili i było ich widać. Ja osobiście nie znam wszystkich kandydatów choć kojarzę kilka nazwisk (chcąc wiedzieć więcej sięgnęłam do list wyborczych) i chcąc poznać bliżej opinie mieszkańców którzy na codzień spotykają się z kandydatami pomyślałam że może warto byłoby przeprowadzić wśród Was ankietę przedwyborczą - proszę wypowiedzcie się na temat kandydatów. Jest ich sporo więc przedstawię listy z nazwami komitetów. I tak:
SAMOOBRONA wystawia Panią Wiatrowską Elżbietę Kamilę oraz Panią Dymytryszyn Iwonę Agnieszkę
Pan Leopold Gomółkieiwicz a dokładniej Narodowe Stowarzyszenie Aktywności Społecznej wystawia: Pana Stysa Mirosława, Pana Jaworowskiego Dariusza, Panią Tokarczyk Ewę, Panią Olczak Jolantę i Pana Paluchowskiego Edmunda
Pan Lesław Kubik wystawia:Pana Nawrockiego Grzegorza Krzysztofa
Pan Jerzy Fitek wystawia: Panią Kisielewską Beatę, Pana Różnowicza Zenona, Pana Terleckiego Janusza Andrzeja, Pana Wysockiego Adama Wiesława, Pana Bojarskiego Mirosława Krzysztofa
KWW NASZE SIECHNICE wystawia: Pana Skrętkowicza Mirosława oraz Pana Madeja Jacka Sergiusza
KWW Niezależna Inicjatywa 2006 wystawia: Panią Zdębę Halinę Marię, Pana Rudziksa Krzysztofa, Pana Kasprowicza Romana Pana Macyszyna Adama oraz Pana Szymanka Zbigniewa
KWW POROZUMIENIE DLA PRZYSZłOśCI wystawia:Panią Wojciechowską Martę Joannę, Pana Jastrzębskiego Tomasza Marcina, Pana Waszkiewicza Jarosława Roberta, Pana Karpiczenko Ryszarda oraz Pana Piotra Burysia


Osobiście kojarzę tylko kilka z powyżej wymienionych nazwisk, chociaż są tu również nazwiska osób które nie są z terenu Siechnic czy też mają powyżej 50 lub już kilka kadencki zasiadali z Radzie Gminy. Może powinniśmy odświeżyć Radę jak myślicie na kogo warto głosować? Czekam na Wasze odpowiedzi.

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: ANKIETA PRZEDWYBORCZA

Post autor: Orion »

MłODY SIECHNICZANIN pisze:Pan Jerzy Fitek wystawia: (...)
Nazwa komitetu J. Fitka brzmi: KWW "Gmina Święta Katarzyna w XXI wieku"
"MłODY SIECHNICZANIN"? Chyba młoda Siechniczanka? :):
MłODY SIECHNICZANIN pisze:od wielu lat jestem związana z tą miejscowością

ODPOWIEDZ