Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Strony firm, organizacji i instytucji działających na terenie Siechnic.
Format
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2010, 12:37

Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: Format »

W Siechnicach na ul. Świętej Katarzyny powstaje nowe osiedle Campanila.
Zapoznaj się z ofertą promocyjną przygotowaną dla pierwszych klientów .
http://www.format.wroclaw.pl
tel. 71 717 53 00

renatka
Posty: 5
Rejestracja: środa, 1 czerwca 2011, 21:56

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: renatka »

Hej!
Kupiłeś lub kupujesz mieszkanie na osiedlu Campanila? My kupujemy i szukamy kontaktu z przyszłymi sąsiadami.
pozdrawiam
Reni

Jaco
Posty: 42
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:08

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: Jaco »

Hej, ja również kupiłem tam mieszkanie.


Witam nową sąsiadkę, w jakim budynku zakupiłaś mieszkanie?

renatka
Posty: 5
Rejestracja: środa, 1 czerwca 2011, 21:56

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: renatka »

Ooooo!! wreszcie ktoś się odezwał:) My kupiliśmy w budynku A, a właściwie to jesteśmy w trakcie załatwiania formalności. Podpisaliśmy umowę przedwstępną. Zastanawiam się jakich sąsiadów będziemy mieli?? My wybraliśmy mieszkanie z ogródkiem. Planowe oddanie na lipiec/sierpień 2012....mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie według planu:)

Jaco
Posty: 42
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:08

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: Jaco »

My również już po umowie przedwstępnej. Budynek B, również z ogródkiem.

Jak na razie idzie im wg. harmonogramu i widać, że zależy im na oddaniu wszystkiego w terminie.
Za chwilę sprawdzę u nich na stronie, które mieszkanie kupiliście :)

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Gratuluję zakupów! Mieszkam w Siechnicach na innym osiedlu ale śledzę na bieżącą rynek mieszkaniowy i Campanila bardzo mi się podoba. Wizualizacje wyglądają fajnie. Nowi właściciele pamiętajcie jednak o jakości. STOP FUSZERCE!Pilnujcie wykonawców bo często kantują. Dla przestrogi zaglądnijcie na stronę http://www.siechnice24.pl

Jaco
Posty: 42
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:08

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: Jaco »

Jimmy, nasz deweloper był poprzednio podwykonawcą przy kilku inwestycjach w Siechnicach. Możesz napisać jakiś osiedli/budynków dotyczyła ta fuszerka?

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Nie wiem czy nie zostanę później pociągnięty do odpowiedzialności prawnej. Bo dew szaleje z pozwami na lewo i prawo. Grozi ludziom, którzy chcą tylko wyegzekwować to za co zapłacili tzn. bezpieczne mieszkanie budowane zgodnie ze sztuką. Z opinii znajomych wynika, że każdy odstawia fuszerki. Tylko od osób, które płacą i wymagają zależy czy ujdzie mu to płazem. U Nas skopane są: izolacja fundamentów - po ostatnich deszczach okolo 2cm wody i tak jest po kazdym większym deszczu; elewacja popękana a tynk "spuchnięty"; dach- krokwie rzadziej o 20cm a belki o 25% za mały przekrój. No i parking w polu! Od mojej klatki 700m. To te najgrubsze sprawy. Największym plusem są zgrani, prezni mlodzi ludzie, ktorzy nie dadza sie wywalowac. Każdy z kupujących zrobił deal na okolo 0,25 mln pln a traktuje się ich jakby majtki na bazarze kupili. Nie dajcie się tak wyrolować. Zachęcam do ogladania strony z prawdziwym obliczem osiedla budowanego przez firmę Alfaakt!Umieszczone są tam filmiki, zdjęcia usterek, linki do reportarzy w TV z udziałem mieszkańców. Strona ma prawie 130000 wejść w ciągu 1,5 roku. Jak trzeba to chłopaki doradzą jak patrzeć na ręce dew. Pisać do adminów na prv lub na maila "akcji pagórek". www.siechnice24.pl

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Dodam jeszcze, że usterki potwierdzone są ekspertyzami rzeczoznawców. Nie są to jakieś wymysły niezadowolonych klientów. Na wszystko są dowody!

renatka
Posty: 5
Rejestracja: środa, 1 czerwca 2011, 21:56

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: renatka »

Alfaakt to rzeczywiście niezła porażka:( miejmy nadzieję, że Format nie zrobi nam takiego qq!

renatka
Posty: 5
Rejestracja: środa, 1 czerwca 2011, 21:56

Re: Nowe osiedle CAMPANILA w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: renatka »

muszę jednak przyznać, że jimmy_lodolamacz zaniepokoił mnie.. trzeba obserwować i sprawdzać każdy sygnał!
Do Jaco: pozdrawiamy przyszłych ogródkowych sąsiadów! Myślę, że do wiosny nie ma co panikować i się czepiać. Budynki B i A powstaną na końcu..więc będzie możliwość zaobserwowania jak wyglądają D i C. Tym bardziej, że budynek D w grudniu jest do oddania.
Problem wydaje mi się bardziej skomplikowany z wykończeniem mieszkania.. czy zdecydować się na ofertę dewelopera? czy szukać polecanego przez znajomych fachowca ? ryzykowne ..

Jaco
Posty: 42
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:08

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: Jaco »

Renatka, z tego co się dowiadywałem, budynki A, B oraz C mają powstać równocześnie.
Fakt, budynek D ma być oddany w tym roku i to będzie dla nas dobra okazja sprawdzić jak będą wykańczać budynek, czy nie będzie usterek.

Odnośnie wykończenia, wiesz to zależy ile weźmie od Ciebie osoba, która będzie wykańczać mieszkanie. Najważniejsze to aby była to sprawdzona osoba.

renatka
Posty: 5
Rejestracja: środa, 1 czerwca 2011, 21:56

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: renatka »

Hej Jaco!
Tak, budynek D ma być oddany w grudniu jako pierwszy z czterech - też uważam, że to świetna okazja aby sprawdzić dewelopera:) Miejmy nadzieję, że nie zawiedzie!
pozdrawiam

Jaco
Posty: 42
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:08

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach, www.format.wrocla

Post autor: Jaco »

Dziwne, że jesteśmy jedyni, którzy interesują się tym kto będzie mieszkał na naszym osiedlu. Sprzedali już trochę mieszkań a nowych lokatorów nie widać po forach internetowych.

Czyżby większość mieszkań szła na wynajem?

ODPOWIEDZ