Optymalizacja procesów w przedsiębiorstwie

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
kr.mazur
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 13 stycznia 2017, 09:41

Optymalizacja procesów w przedsiębiorstwie

Post autor: kr.mazur »

Witam, mam na imię Eryk, pracuję w firmie handlowej. Jest to duża firma z kilkoma oddziałami w Polsce. Zatrudnia ok. 600 osób. Dość szybko się rozrosła i teraz widać, że to, co działało parę lat temu, teraz nie jest najlepszym rozwiązaniem. Trochę przed nami zmian, którymi częściowo mam się zająć właśnie ja. W pierwszej kolejności mam znaleźć kompleksowe wsparcie HR. Przede wszystkim chodzi o zmniejszenie ilości czasu, jaki jest na to poświęcany. Zależy mi na takich funkcjonalnościach jak samodzielne definiowanie zestawień i dokumentów, elektroniczne rozliczenia podatkowe pracowników oraz zarządzanie kompetencjami. Chciałbym, aby narzędzie było na tyle elastyczne, by można było je dostosować do zmieniających się u nas warunków. Z tego, co zdążyłem się zorientować, to polecanym przez specjalistów systemem jest m.in. Unit4 TETA HR Ktoś z Was pracował już może z tym oprogramowaniem? Jak to wygląda w praktyce?

ODPOWIEDZ