BUTIK TAKA SYTUACJA SIECHNICE - ODZIEŻ DAMSKA ORAZ OBUWIE

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
baletniczka
Posty: 53
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: BUTIK TAKA SYTUACJA SIECHNICE - ODZIEŻ DAMSKA ORAZ OBUWI

Post autor: baletniczka »

A nie lepiej zaopatrywać się np. na La Redoute czy Zalando? Często można upolować perełki z dużym rabatem, a jakościowo ubrania bardzo dobre. Wolę mieć 5 bluzek dobrych jakościowo i nie do zdarcia niż całą szafę syntetycznych szmat z Chin, które są bezkształtne, plastikowe i do bani.

Krysiennka12
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2016, 10:29

Re: BUTIK TAKA SYTUACJA SIECHNICE - ODZIEŻ DAMSKA ORAZ OBUWI

Post autor: Krysiennka12 »

Gdzie byście polecali kupić buty damskie na wiosne ?? Znacie jakiś fajny sklep internetowy? Z góry dzięki za polecenie jakiegoś , bo ja już sama nie wiem co wybrac, dzięki za pomoc.

mar123
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 19:31

Re: BUTIK TAKA SYTUACJA SIECHNICE - ODZIEŻ DAMSKA ORAZ OBUWI

Post autor: mar123 »

No to odpowiedzi dotyczące mody męskiej już znamy, a ja mam pytanie gdzie w Siechnicach można znaleźć miejsce, gdzie króluje moda męska?

Holek
Posty: 3
Rejestracja: środa, 30 listopada 2016, 20:55

Re: BUTIK TAKA SYTUACJA SIECHNICE - ODZIEŻ DAMSKA ORAZ OBUWI

Post autor: Holek »

Moim zdaniem najlepiej to jednak w internecie szukać. Bo w tych sklepach stacjonarnych, to często kiepska jakość, wszystko z akrylu albo poliestru, a jeszcze sprzedawczyni patrzy na człowieka nieustannie, aż niezręcznie przeglądać... A przez internet to siadam sobie z herbatą i cistem i mogę sprawdzać wszystko, co chcę. Zapisałam się nawet do klubu zakupowego Limango ( https://www.limango.pl/ ) - sa tam tez ubrania dla mężczyzn, warto zajrzeć.

basiaaaa
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 19 grudnia 2016, 14:45

Re: BUTIK TAKA SYTUACJA SIECHNICE - ODZIEŻ DAMSKA ORAZ OBUWI

Post autor: basiaaaa »

Ja również w sieci, kupuje także buty, czasami zamawiam dwie pary jak nie jestem pewna rozmiarówki i druga odsyłam. Dla dzieci ostatnio zamawiałam tutaj http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/welcome.html to sklep deichmanna internetowy, mają dobre ceny tak jak w stacjonarnych sklepach.

ODPOWIEDZ