Mieszkanie czy dom

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
trebel7
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 17 marca 2017, 23:05
Kontakt:

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: trebel7 »

Ja mimo wszystko wybrał bym dom, Ale to moje zdanie

kobcynthe
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2017, 08:11

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: kobcynthe »

Moim zdaniem, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kupno domu obowiązkowo z ogródkiem. Jak już mowa o ogródkach... Wiele z was uważa za pewne, że piękny ogród to zielona trawa, kwiaty, krzewy i drzewka. Otóż to nie wszystko. Jeśli tylko macie miejsce to, myślę, że super dodatkiem jest altana i jakiś domek na narzędzia o ciekawym wyglądzie. :) Altana z drewna doda uroku każdemu miejscu, a ciekawy, niewielki domek na narzędzia przyda się wszystkim miłośnikom swoich ogrodów. :) Ostatnio sama się zastanawiam nad zmodyfikowaniem wyglądu mojego podwórka i kupiłam niewielką altankę, w której będę mogła spędzać mile chwile w gronie najbliższych. Przeglądając oferty w Internecie, napotkałam się na tę stronę: https://alt-drew-cosmo.pl/. Oferowane produkty są bardzo ładne, a i opinie są pozytywne, więc nie zwlekałam ani chwili i zakupiłam moją wymarzoną altankę. Szczerze polecam wam tego producenta, produkty są warte swojej ceny i bardzo dobrej jakości. Także, nie zwlekajcie ani chwili dłużej i do dzieła! :D Marzenia same się nie spełniają. :)

Evubo
Posty: 4
Rejestracja: środa, 29 marca 2017, 22:33

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: Evubo »

Moim zdaniem jeśli stać Cię na jakiś porządny dom to bierz dom :)

cysker
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 18:01

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: cysker »

Ja zdecydowanie wybrałbym dom. Nie potrafiłbym mieć sąsiadów nad i pod sobą :)

martinia
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 31 maja 2016, 19:54

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: martinia »

Dom to jednak większa przestrzeń i prywatność. Ja nie jestem w stanie wytrzymać nawet u kogoś w mieszkaniu, bo się duszę jak mam nocować np. przez 2-3 dni. Także ja bym szukała domu :)

karko24
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 17:21

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: karko24 »

Ja polecam domy z drewna, mieszkam w takim domu od 2 lat i w życiu nie zamieniłbym go na mieszkanie. Mój dom został wybudowany w technologii szkieletowej przez tę firmę http://www.domyzdrewnatomczyk.pl

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: bikzenon »

Jestem za domem.

fyfunder
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 sierpnia 2017, 11:54
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: fyfunder »

Wydaje mi się, że dom będzie lepszym wyborem :) W mieszkaniu jesteś trochę ograniczony przez wszystkich domowników, a w swoim domu możesz robić co chcesz.

AgnieszkaGrzelaz
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 15 kwietnia 2016, 08:54

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: AgnieszkaGrzelaz »

dla mnie mieszkanie lepsze, teraz chcę zrynku pierwotnego w Lublinie mieszkanie kupić

pidda
Posty: 2
Rejestracja: środa, 27 września 2017, 10:57

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: pidda »

Mieszkałam przez pewien okres w mieszkaniu i w domu. Wolę mieszkanie.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: kokos »

Zależy co dla kogo jest wygodniejsze, tutaj jednak trzeba samemu podjąć decyzję, no i patrzeć na koszta.

bigo
Posty: 3
Rejestracja: środa, 13 grudnia 2017, 14:38
Kontakt:

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: bigo »

Też wydaje mi się, że dom jest lepszy, chociaż wcale nie jest tańszy w utrzymaniu. Można również wiele stracić, jeśli się dokładnie tych kwestii nie przemyśli. Inną zupełnie kwestią jest odpowiednie zabezpieczenie się podczas budowy domu na własną rękę (do pewnego stopnia da się to zrobić nie używając pomocy firm zewnętrznych). Bardzo w tym pomaga odpowiednia odzież robocza.

lolian
Posty: 1
Rejestracja: środa, 22 marca 2017, 19:13

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: lolian »

jeśli nas stać to zdecydowanie warto wybrać dom, szczególnie jeśli jesteśmy rodzicami małych dzieci

Cherry56
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 4 stycznia 2018, 08:02

Re: Mieszkanie czy dom

Post autor: Cherry56 »

Uważam, że dom ma znacznie więcej zalet, zwłaszcza jeśli mamy dzieci, bądź chcemy mieć swoją własną prywatną przestrzeń.. :)

ODPOWIEDZ