konturowanie twarzy

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
djoha
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 17:11

konturowanie twarzy

Post autor: djoha »

Cześć wszystkim,
mam pytanie o konturowanie twarzy. Zauważyłam że w ostatnim czasie jest dosyć "głośno" o tym w Internecie, dlatego zastanawiam się co Wy o tym myślicie? Czy jest to w ogóle potrzebne czy bzdura? Jeszcze nie próbowałam dlatego też się nie wypowiem, nie znam tych wszystkich technik, ani nawet nie wiem czym się robi takie konturowanie; swoją drogą to może być ciekawe rozwiązanie na jakieś imprezy, co myślicie? :P

namdu
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 31 marca 2016, 08:44

Re: konturowanie twarzy

Post autor: namdu »

Hej,

odnośnie konturowania twarzy to słyszałam tylko i wyłącznie w przypadku charakteryzacji imprezowej, czy też teatralnej itp itd. Tak, żeby ktoś sobie fundował konturowanie na codzień raczej się nie spotkałam ;)

Zbliża się Halloween Przebrania i charakteryzacje sprawdzą się tu idealnie ;)

djoha
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 17:11

Re: konturowanie twarzy

Post autor: djoha »

o jakie fajne, hehe :) ale bardziej mialam na myśli coś takiego, żeby optycznie zwęzić nos (mam niestety kulfon :( )

Marlena77
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2016, 18:22

Re: konturowanie twarzy

Post autor: Marlena77 »

To chyba w tym przypadku tylko zabieg medycyny estetycznej.

Kinga@
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 13 lutego 2017, 17:16

Re: konturowanie twarzy

Post autor: Kinga@ »

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz modniejsze,popularniejsze i łatwiej dostępne. Sporo się na ten temat mówi,pisze,sporo gwiazd i ludzi znanych z nich korzysta. Sporym zaufaniem cieszą się konsultacje z tej dziedziny, przeprowadzane w Holistic Clinic.
Warto sprawdzić ich zakres działalności na http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna/konsultacje-z-zakresu-chirurgii-plastycznej

aurelka
Posty: 25
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2017, 19:38

Re: konturowanie twarzy

Post autor: aurelka »

no dokladnie ale nie jest to takie latwe jak sie wydaje

aga_a
Posty: 22
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2016, 09:14

Re: konturowanie twarzy

Post autor: aga_a »

Ja robię sobie kontur twarzy od czasu na czasu, ale to jak na jakieś większe wyjścia. Na co dzień szkoda mi na to czasu. Ale twarz ładnie wygląda muśnięta właśnie bronzerem i rozświetlaczem. Ja używam sticka do konturowania firmy maybelline.

Alfred
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 21:03

Re: konturowanie twarzy

Post autor: Alfred »

Najlepiej sie udac z tym do specjalistki.

Beasto
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 24 lipca 2017, 03:25

Re: konturowanie twarzy

Post autor: Beasto »

No rzeczywiście trzeba mieć tzw. oko do konturowania. Wizażystka na pewno to zrobi dobrze i może trochę poduczy. Warto też uczyć się samemu. Poczytajcie sobie ciekawe teksty na powyższy temat na https://beautybag.pl/kobieta/make-up/
Obrazek

Aresa
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2017, 17:45

Re: konturowanie twarzy

Post autor: Aresa »

Jeżeli chodzi o konturowanie twarzy to miałam pewne nieprawidłowości, ale nie przeszkadzały mi tak jak worki pod oczami. Raziły mnie bardzo, były wręcz zmorą, której postanowiłam się pozbyć. Będąc na urlopie w Poznaniu trafiłam do salonu Good Time Day Spa (przepiękne miejsce) i zainteresowałam się najnowszym
zabiegami http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/odmladzanie-twarzy/nowosc-alliance-endermologia dzięki którym można pozbyć się nie tylko worków pod oczami, ale też poprawić kontury twarzy. Pani kosmetolog wyjaśniła mi na czym takie zabiegi polegają, że dają znakomite rezultaty więc poddałam się im. Efekty? Rewelacyjne! Już nie noszę okularów dla ukrycia uciążliwych worków.

sanderson
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2017, 12:24
Kontakt:

Re: konturowanie twarzy

Post autor: sanderson »

Może warto obejrzeć jakieś video tutoriale, albo wybrać się na kurs, gdzie specjalistka wytłumaczy jak zrobić to w odpowiedni sposób :D Bo jeżeli nie wie się jak, to łatwo można przekombinować i uzyskać karykaturalny efekt...

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: konturowanie twarzy

Post autor: kokos »

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam jakoś szczególnie, ten temat nawet nie za bardzo nie interesuje.

ODPOWIEDZ