Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
AntekBolo
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 09:44

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: AntekBolo »

Ja zamawiałem przez internet. Też warto po Ikei pochodzić oraz w necie popatrzeć na aranżacje kuchni.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: izu »

Piękne są meble w stylu prowansalskim.

rakna
Posty: 18
Rejestracja: środa, 21 października 2015, 14:29

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: rakna »

Ja bym nie zaczynał od mebli, ale od generalnie kolorów i wystroju. Najpierw zacznij od koloru sufitu a potem płytki i podłoga. Dopiero po tym możesz wybierać tak naprawdę meble. Wiem, bo sam przez to dopiero co przechodziłem :) Jeżeli chodzi o płytki, to nie polecam "importowanych" - bierz nasze: https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--kuchnia - ja mam od nich i miałem drobne kłopoty potem, to zadzwoniłem i w ciągu 3 dni miałem problem z głowy. Trudno mi sobie wyobrazić, żebym miał np. dzwonić do Włoch i tam z fabryką załatwiać problem :D

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: nigdziebadz »

A przeglądaliście już oferty na Homebooku? Tutaj http://homebook.pl/produkty/krzesla-kuchenne są krzesła, ale w innych kategoriach znajdziecie również stoły, meble i półki. Moim zdaniem tam jest największy wybór.

Strzelec
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2016, 13:45

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: Strzelec »

Jestem przed etapem remontu kuchni i będę musiał wymienić w kuchni meble. I rozglądałem się w różnych miejscach. I najtaniej wychodzą hipermarkety typu Castorama. Ale wiadomo różnie tam może być z jakością. Z drugiej strony kuchnia na wymiar może sporo kosztować. I podczas kolejnego remontu ciężko może być z wymianą ponieważ będzie szkoda wyrzucenia starej kuchni która sporo kosztowała.

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: masun »

Na pewno nie szukałabym w IKEI. Najlepiej chyba zamówić sobie zestaw na wymiar.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: nigdziebadz »

masun pisze:Na pewno nie szukałabym w IKEI. Najlepiej chyba zamówić sobie zestaw na wymiar.
A ja nie jestem wcale przeciwniczką mebli z ikea. One są całkiem dobrej jakości.

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: kermmitt »

Przede wszystkim polecam Ci kuchnie w zabudowie to znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze rozwiązanie. Tylko wówczas musi też wybrać AGD strocte pod zabuwę, ale oferta na rynku jest bogata, ciekawe propozycje znajdziesz np. w Candy. Tylko musisz wszystko najpierw dobrze pomierzyć. To podstawa :)

janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: janeks »

Ja również jestem zdania,że jeśli ktoś chce wstawić sobie porządne meble to koniecznie w zabudowie. Kuchnia pod zabudowę jest o wiele wygodniejsza niż kuchnia z meblami gotowymi. Szczególnie jeśli pomieszczenie jest mniej ustawne albo niewielkie. Przy meblach na wymiar można o wiele łatwiej wykorzystać przestrzeń.

Swoje meble zamawialiśmy w firmie Rust: http://rust.pl/katalog/ - na tej stronie jest ich katalog ( zdecydowaliśmy się konkretnie na kolekcję mebli Elegance). Ich salon znajduje sie na Braniborskiej we Wrocławiu. Nie było jednak problemu z dojazdem i montażem mebli w Siechnicach.

Jesteśmy zadowoleni bo meble są naprawdę porządne.

crax
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 31 maja 2016, 15:55

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: crax »

A szukasz bardziej w nowoczesnym czy klasycznym stylu? Obrazek

Może coś takiego? Mam podobną kuchnię z Studioinvita.pl

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: nigdziebadz »

Najprościej jest szukać na Homebooku meble. Tam od razu można sprawdzić oferty wielu sklepów.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: Sumire »

Ja mam meble z Black-Red-White i jestem zadowolona. Grunt to dopasować dobrze wymiary, a wiem, że nie wszyscy kupujący biorą to pod uwagę.

Jawrolet
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2016, 08:57

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: Jawrolet »

Ja wybrałem kuchnię pod zabudowę i robił mi je prywatny stolarz, tak będzie najlepiej uwierz mi . Do tego wybrałem płytki ceramiczne do kuchni opoczno i wszystko razem świetnie się prezentuje :) Pozdrawiam!

Hironimmm
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 11 września 2016, 08:20

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: Hironimmm »

Ja miałem duży problem z aranżacją kuchni w mojej restauracji, dopiero po przeglądnięciu wielu stron typu gastronomia-nonstop.pl udało mi się coś fajnego wymyślić.

ODPOWIEDZ