Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: kokos »

Ja bym poszukała w różnych sklepach meblowych. Teraz jest jednak spory wybór, dlatego najlepiej jest zajrzeć do kilku i się samemu przekonać.

marita34
Posty: 1
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 16:14

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: marita34 »

A czy podobają się Wam hokery krzesła barowe ? Bo ja przyznam, że od zawsze o takich marzyłam, ale nie wiem, czy się zmieszczą w mojej małej kuchni. A czy do małej nie pasują?

lorisvuu
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2016, 14:37

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: lorisvuu »

Hmmm... a co powiecie na meble nierdzewne? Długo będą służyć i nie niszczą się tak szybko :)
Sama znalazłam coś w tym stylu - http://www.polgastro.pl/pl/c/MEBLE-NIERDZEWNE/7986
i jestem mega ustatysfakcjonowana. W kuchniach restauracyjnych można takie spotkać !

sully1
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2016, 16:34

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: sully1 »

Wiadomo że IKEA :D najprościej. Ale kuchnie to czasem warto zrobić na zamówienie

Kierzykowski
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 27 listopada 2014, 11:36

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: Kierzykowski »

Mały wybór? Wy tak poważnie o tym prawicie? Polecam wejść sobie nie do konkretnego sklepu tylko na jakąś porównywarkę - http://oladidom.pl/dom-meble wybór jest ogromny i macie dostęp do oferty wielu sklepów. Naprawdę jeśli chodzi o wystrój to można pokombinować i stworzyć genialne wnętrza.

kromas
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 31 stycznia 2017, 19:41

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: kromas »

Ja postawiłem na sprawdzone meble od sprawdzonego producenta. Na tej stronie http://domkreatywny.com/ zamówiłem meble na wymiar NOLTE wraz z aranżacją kuchni. Wyszło to po prostu super. Meble są super wykonane a do tego mają 5letnią gwarancję!

weqzerq
Posty: 3
Rejestracja: środa, 1 lutego 2017, 15:39

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: weqzerq »

Może poszukaj w sieci ogłoszeń - na pewno coś znajdziesz.

Mirabelka
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 15 stycznia 2017, 17:05

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: Mirabelka »

Moim zdanie najlepiej zamówić u jakiegoś miejscowego stolarza. Pewnie cena nie będzie jakaś kosmiczna jak czasami w sklepach

bajaola
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 08:47

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: bajaola »

Tak, tylko takie meble to kosztują, a szczerze powiedziawszy to teraz te gotowe wcale nie ustępują tym robionym na wymiar. Mam u siebie z gdmmeble.com i absolutnie nie żałuję tego zakupu. Wspaniale wykonane z laminowanymi frontami i blatem co doskonale przedłuża ich użytkowanie i chroni przed zarysowaniami. Teraz jeszcze dokupimy u nich drewniany stół i krzesła i nareszcie kuchnia będzie wykończona.

monia2000
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 25 lutego 2017, 19:08
Kontakt:

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: monia2000 »

mnóstwo dodatków można znaleźć na aliekspres sporo towaru do wystroju wnętrz, kuchni czy łazienki 8)

jacekk87876
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2017, 21:56
Kontakt:

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: jacekk87876 »

Ja mam kuchnię z Ikea, od paru lat, ciągle wygląda jak nówka

Sebastian1578
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 07:17

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: Sebastian1578 »

Sądzę, że jak już kupować meble do kuchni to lepiej dołożyć i zrobić je na wymiar. Będzie lepiej zagospodarowana przestrzeń i większa funkcjonalność. Nie musimy przecież stosować takich rozwiązań jak kosze cargo, automatyczne dosuwanie szuflad itp… Wystarczy wszystko podstawowe jak nie mamy pieniędzy. Dużo fajnych aranżacji jest w serwisie Max Kuchnie. Jest też tam wysukiwarka salonów meblowych sieci MAx Kuchnie z całej Polski. Łatwo można tam znaleźć fachowców z każdego miasta. Przydatne rozwiązanie :)

karko24
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 17:21

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: karko24 »

Ja też skłaniam się w kierunku mebli kuchennych na wymiar, była już u mnie projektantka na obmiarze i teraz czekam na projekt i wycenę. Ma przygotować kilka wariantów kolorystycznych ponieważ podobają mi się białe fronty meblowe na wysoki połysk, ale pokazała mi też ciekawe fronty fornirowane, takie jak na stronie http://www.stylfront.pl/ . Generalnie chcę nowoczesną kuchnie z mnóstwem praktycznych schowków ponieważ mam niewielkie mieszkanie

penelopp
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 23:18

Re: Gdzie kupić porządne meble do kuchni

Post autor: penelopp »

Może niekoniecznie meble, ale dla mnie równie istotna kwestia - wyposażenie samej kuchni. Polecam bardoz Stauba i Zwillinga. Bardzo dobre jakościowo naczynia i patelnie żeliwne oraz noże kuchenne. Warto zainwestować w takie zestawy bo służą latami.

ODPOWIEDZ