Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice

Re: Smród z oczyszczalni ... Rondo, ciepłownicza.

Postautor: Sroka5 » czwartek, 6 lipca 2017, 05:47

To była cudnie śmierdząca noc ale i poranek również. Dawka smrodu gówienka uzupełniona. Można funkcjonować. Przynajmniej mnie gdzieś w toi toi'u nie bedzie odrzucało bo człowiek już bardzo dobrze zna te perfumy.
Sroka5

Postautor: anika1981 » czwartek, 6 lipca 2017, 10:44

Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi. Ten smród jest nie do zniesienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy urzędnicy naszego miasta wiedzą jak bardzo ten problem jest uciążliwy dla mieszkańców?????
To jest jakaś kpina!!! Codziennie smród, że można orła wywinąć.

Czy ktoś z władz miasta w końcu pochyli się nad tym problemem???
Może nagłośnienie w mediach w końcu pomoże rozwiązać ten problem!!!!!
anika1981

Postautor: Sroka5 » czwartek, 6 lipca 2017, 19:29

Drogi wieschnicki Pamietniku ta cudowna mlekiem i smrodem od 3 lat pachnąca mieścina znów zaczęła dzisiaj wieczorem jebać ... wykąpałem syna 6mcy ... i nagleeeee smród .... zamkniecie okien ... dusimy sie.. zasmrodzić czy dusić przy upałach o to jesy pytanie ... kolejny telefon na policje nie odb tel ale i tak temat spycha na Wrocław ... wszystko tu jest poukładane ... aaa i zostaniemy pozbawieni cieplej wody na 5 dni ... Smrodnice ruleZ. Brawo dla władzy. Za rok chyba wybory.
Sroka5

Postautor: Sroka5 » czwartek, 6 lipca 2017, 19:34

Tak siedze i patrze na nowe bloki w ktorych jest "A nóż widelec" i sobie myśle jaki jest ich poziom &@&€/- wienia ze wzgledu na to co ich spotało czeka czyli wieczny smród ... kupic nowe mieszkanie i wąchać gówna
Sroka5

Postautor: Sroka5 » sobota, 15 lipca 2017, 13:21

Jest elegancko ... moje wpisy i protesty działają od wielu dni nic nie śmierdzi. Jest tak jak powinno być. Okna otwarte.
Sroka5

Postautor: rita » wtorek, 25 lipca 2017, 17:54

Mi się ten smród już od 2 bodajże lat nie podoba. Pisałam nawet do burmistrza, który oczywiście zbagatelizował sprawę pisząc, że oczyszczalnia była przed nami. Tu na forum też się wypowiadałam w tej sprawie. Póki co w tym roku jest trochę lepiej. dawniej to z dnia na dzień smród był nie do zniesienia, teraz trochę rzadziej, oby w końcu zniknął...
rita

Postautor: h4dik » niedziela, 8 października 2017, 20:14

Witam, mysle o przeprowadzce z Wroclawia do Siechnic na ulice Prawocinska, Czy rzeczywiscie jest taki problem ze smrodem w Siechnicach? Po przeczytaniu tego watku nie wiem co myslec na ten temat. Prosze o pomoc
h4dik

Postautor: M&M » piątek, 13 października 2017, 19:12

tak w tym roku zdecydowanie mniejszy problem o ile pamiętam to tylko raz czy dwa zdarzyło się czuć na zewnątrz, oczyszczalnia miała być zamknięta bodajże rok temu ale rozwój miasteczka spowodował konieczność przedłużenia o 2-3 lata jej działalności do momentu rozbudowy oczyszczalni zachodniej - takie info pojawiło się od burmistrza, jednak myślę że na prawocińskiej raczej nie jest odczuwalny ten smród - za daleko od oczyszczalni
M&M

Poprzednia

Wróć do Ogólne