Jakie narzedzia do ogrodu

Dyskusje mieszkańców osiedla

Jakie narzedzia do ogrodu

Postautor: triss » wtorek, 25 sierpnia 2015, 11:25

Robię większe zamówienie w sklepie ogrodniczym.Może podpowiecie co warto jest sobie zamówić do ogrodu?
triss

Re: Jakie narzedzia do ogrodu

Postautor: amma » wtorek, 25 sierpnia 2015, 13:09

Ja najczęściej korzystam z zestawu łopatek.Mam duży ogród kwiatowy tak więc się to przydaje.Możesz sobie jeszcze poczytać ten artykuł:
http://www.trenddecor.pl/narzedzia-ogrodnicze/ - masz tam mniej więcej opisane jakie narzędzia rolnicze są przydatne w ogrodzie. Polecałabym zamówić sobie podstawowy zestaw czyli
łopatę
widły
grabie
czy też łopatki w różnych rozmiarach.
amma

Postautor: Prawie Legalny » niedziela, 20 września 2015, 10:53

Pytanie, co chcesz w tym ogrodzie uskuteczniać. Co innego jak masz tylko trawnik i dwa drzewka a co innego jak na każdym arze masz X typów roślin i każda wymaga innej troski.
Prawie Legalny

Postautor: Kierzykowski » środa, 14 października 2015, 12:00

Narzędzia powinny być na pewno dobrej jakości a jakie to zależy co robisz w ogrodzie, ja np. w sklepie z narzędziami budowlanymi axam ostatnio zamówiłem sobie motopompe - https://axam.net.pl/s,motopompy,57.html - a powód dość błahy, ułożenie terenu jest takie, że przy każdym deszczu mam jezioro w ogrodzie, nic się nietety nie da na ta chwilę z tym zrobić innego.
Kierzykowski

Postautor: stokrotka21 » wtorek, 26 kwietnia 2016, 12:30

Z narzędzi to w ogrodzie mam grabię, łopatę, sekator - to takie najczęściej używane. Po za tym to motykę i nożyce.
stokrotka21

Postautor: kogielna » sobota, 5 listopada 2016, 12:11

Ja mam z kolei pytanie o jakieś sprawdzone sklepy gdzie mogłabym zamówić małą, przeszkloną altanę do ogrodu. Chodzi mi o taki raczej małej szklarni, a może szklarenki bardziej. Zamówiłam sobie ostatnio drzewka pomarańczowe i chciałabym, stworzyć im dogodne warunki w zimie. Mam trochę mało czasu, bo pogoda robi się coraz gorsza. Z góry dzieki :)
kogielna

Postautor: Fotojar22 » poniedziałek, 14 listopada 2016, 12:43

Zacząłbym od kupna dobrej kosiarki i grabi. Jak masz drzewka to przyda się też obowiązkowo sekator.
Fotojar22

Postautor: galbeto » sobota, 30 września 2017, 09:08

a co to za narzędzia są
galbeto

Wróć do Osiedle Zielony Pagórek