Wasza ulubiona restauracja?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
telka148
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 4 listopada 2016, 21:28

Wasza ulubiona restauracja?

Post autor: telka148 »

W jakim mieście macie swoją ulubioną restaurację? Bo ja odkryłam niedawno, będąc we Wrocławiu, restaurację Road American Restaurant, w której serwują pyszne mule w białym winie . Zawsze do niej idę, gdy jestem we Wrocławiu. Podają tam kuchnię amerykańską. Jest bardzo smaczna.

Tomaszum
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 19 sierpnia 2016, 00:23

Re: Wasza ulubiona restauracja?

Post autor: Tomaszum »

Ja odwiedzajac rodzine w Radomiu odkrylem restauracje Pasja i zaluje, ze nie znam drugiej takiej gdzies blizej. Bardzo smaczna pizza, tak dobra jakby z Wloch prosto przywieziona. Super! :)

Gapa33
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2017, 21:15

Re: Wasza ulubiona restauracja?

Post autor: Gapa33 »

Ostatnio będąc we Wrocławiu odkryłam restaurację Sukiennice, podają świetną sałatkę z grillowanej papryki z regionalnym serem:) Miłe zaskoczenie, coś innego.

lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: Wasza ulubiona restauracja?

Post autor: lupilu »

u mnie zdecydowanie na łeb na szyje wszystkie bije restauracja w Q Hotel Kraków. Jest rewelacyjna, klimat restauracji bardzo mi odpowiada, do tego jedzenie jest wyśmienite, a obsługa najlepsza z jaką się do tej pory spotkałam. Bardzo, ale to bardzo jestem zadowolona z pobytu tam, z jedzenia jakie jadłam, jest to zdecydowanie mój numer jeden na liście.

szuty
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 24 lutego 2017, 17:39

Re: Wasza ulubiona restauracja?

Post autor: szuty »

Moje ulubione miejsce, w którym jadam to mieszkanie mojej Babci <3 - Najlepsze obiadki!

sebik2
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 26 lutego 2017, 18:03

Re: Wasza ulubiona restauracja?

Post autor: sebik2 »

Buddha w Szczecinie polecam świetne jedzonko. Ogólnie można się najeść za przystępną cenę.

________________________
leasing aut z niemiec

Awatar użytkownika
janko77
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 10:00
Lokalizacja: Kolbuszowa

Re: Wasza ulubiona restauracja?

Post autor: janko77 »

Ja polecę coś w Bieszczadach, bo często tam jestem i bardzo lubię ten ośrodek. Jedzenie mają naprawdę świetne, a przy okazji można się u nich zakwaterować w domku lub pensjonacie i przez kilka dni odpocząć na łonie przyrody. A mowa o ośrodku Solny w Dołżycy http://www.solny.com.pl gdzie każdy znajdzie dla siebie coś pysznego z lokalnej kuchni i naprawdę wypocznie od codziennych obowiązków.

Awatar użytkownika
Ciezki
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 24 marca 2017, 14:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Wasza ulubiona restauracja?

Post autor: Ciezki »

W Olsztynie jest taka restauracja, nazywa się Kolorowa i szczerze mówiąc to tam jedzenie smakowało mi najbardziej. Byłem tam akurat przejazdem i stwierdziłem że wejdę. Strzał w dziesiątkę - ich stek ze słodkimi ziemniakami przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

ODPOWIEDZ