Multicooker - wasze opinie?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
ew24
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 7 lipca 2013, 11:12

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: ew24 »

Wiitam ,dostalam multicookera w prezencie i jestem bardzo zadowolona dania mozna szybko przyzadzic, zdrowo i smacznie naprawde polecam:) :P

pinup
Posty: 25
Rejestracja: środa, 13 listopada 2013, 13:08

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: pinup »

Nie pogardziłabym czymś takim w kuchni. Wszelakie gadżety zawsze mile widziane :D

WoznyOG
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2015, 09:59
Kontakt:

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: WoznyOG »

jezeli cos ma byc dobre to nie moze być do wszystkiego ;-)

Awatar użytkownika
mroz
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 14 lutego 2015, 16:03

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: mroz »

Ja mam multicooker marki Philips i naprawdę super się sprawdza w kuchni. Bardzo często z niego korzystam, bo ułatwia przygotowywanie posiłków, a poza tym poprawia ich smak, co jest chyba największą jego zaletą. Ja osobiście ten multicooker dostałam na prezent, ale gdybym wcześniej wiedziała, jak bardzo przydatne jest to urządzenie, to na pewno już dawno sama bym je kupiła. Szczerze polecam, szczególnie, gdy ktoś dba o to, co je ;)Poza tym podoba mi się ten nieco kosmiczny kształt :)

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: Mati27 »

Tego sposobu nie znam.

uralka
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2015, 19:15

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: uralka »

W tym urządzeniu można przygotować nawet tysiące potraw. Wystarczy wybrać dany przepis, mieć właściwe składniki, umieścić wszystko w naczyniu, ustawić program i … czekać. Nawet mieszanie nie jest potrzebne. Samo urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, wielokrotnie się zdarza, że antytalenty kuchenne zaczęły gotować przy udziale multicookera. Jeśli jest problem z wyborem to polecam tan artykuł http://www.morele.net/wiadomosc/multicooker-co-to-jest-jak-wybrac/1439/ może się przydać niezdecydowanym...

miode98
Posty: 4
Rejestracja: środa, 2 września 2015, 19:33

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: miode98 »

Jak coś robi wszystko to nie robi nic.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: kokos »

Jak dla mnie ciekawe urządzenie, ale jakoś niekoniecznie jest mi niezbędne w kuchni.

lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: lupilu »

zobaczyłam u znajomej ze studiów ten multicooker, mówiła że świetne urządzenie, bo wstawia zupę i nic więcej nie robi, nie pilnuje jej ani nic to samo z jakimiś potrawkami, wszystko się w jednym garze robi, a co więcej nawet ciasto sobie tam piecze. Poszłam więc do rtv euro agd z nadzieją, że ja też będę tego posiadaczką. Bo po studiach i pracy taki szybki obiad, to marzenie. Ale ile tego do wyboru !! Są takie co nawet kroją za nas produkty , robią lody. No dla mnie szok! Ale z opresji uratował mnie doradca, nie zdarł ze mnie ostatnich pieniędzy, fachowo doradził, i mam swój sprzęt! Polecam!

jadzia33
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 20 listopada 2016, 18:55

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: jadzia33 »

mój multicooker to najlepsza rzecz jaką mogłam sobie zakupić. Dosłownie robi za nas wszystko, to bardzo dobra rzecz dla osób zapracowanych. Ja swój zamówiłam na avans.pl tam też mają duży wybór i konkurencyjne ceny a do tego bardzo szybko wysłali

frywolna franka
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 30 maja 2016, 22:22

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: frywolna franka »

Hej, a ja się właśnie zastanawiam nad zakupem robota kuchennego Thermomaster HA 800 na prezent dla moich rodziców. Z tego co widziałam to są na nie teraz fajne promocje (np. w Kauflandzie) a samo urządzenie wygląda na przydatne i z wieloma funkcjami. Mimo to jestem ciekawa jakie macie opinie o Thermomaster? Może ktoś coś podpowie :)

viktor88
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 6 października 2016, 07:44

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: viktor88 »

właśnie sie zastanawiam czy nie kupić tego żonie na rocznice slubu... nie wiem czy sie tylko nie obrazi za taki prezent ;/

admirao
Posty: 3
Rejestracja: środa, 26 kwietnia 2017, 15:38
Kontakt:

Re: Multicooker - wasze opinie?

Post autor: admirao »

Dlaczego miałaby się obrazić? Ja byłabym zachwycona takim prezentem.

ODPOWIEDZ